Wpis z mikrobloga

zaMaskujemy szpitale, domy dziecka i seniorów - dołączysz? (ʘʘ)

Czy wiesz, że każdy z nas - bez wychodzenia z domu - może podarować maseczkę szpitalom, seniorom i dzieciom z domu dziecka? Wystarczy, że wesprzesz zbiórkę na stronę Siepomaga, a każdy wpłacony przez Ciebie grosz organizatorzy akcji Maskujemy.pl przeznaczą na środki ochronne dla potrzebujących!

Czy warto pomóc? Owszem! Pomagamy tym, którzy na co dzień ratują nasze życie i tym, których życie to my musimy chronić! Dlatego każda złotówka dołożona do zbiórki to autentyczna pomoc. Razem zamaskujemy tych, którzy walczą o zdrowie. Wrzucisz swoją złotówkę?

----> LINK DO AKCJI <---- kliknij, pomóż!

#maskujemy #wykop #pomagajzwykopem #polska #koronawirus #covid19
wykop - zaMaskujemy szpitale, domy dziecka i seniorów - dołączysz? (ʘ‿ʘ)


Czy wie...

źródło: comment_1588751617PMb8dnr6qXyL82sda3GHHv.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@wykop: wykopowi się wykopki przypominają jak chcą od nas kasę wyciągnąć xD
w innych przypadkach możemy sobie usunąć konto albo możemy udostępnić nasze dane do wycieku
niech moderacja wam wpłaci
xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykop: Napluc na adminow i modow pod wpisem ktory jako tako stara sie ocieplic ich wizerunek to

  • Odpowiedz
@wykop Jak się pozbędziecie pedofili z serwisu raz na zawsze to i 10 tysięcy wpłacę. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ale cóż, przeznaczę na coś innego bo wy sobie nie umiecie poradzić z zatrudnienieniem kompetentych moderatorów. Wam się powinno sprawę wytoczyć i po kolei na parę lat do pierdla za narażenie na uszczerbek na zdrowiu psychicznym.
  • Odpowiedz
@wykop: Może to nie polityczne stwierdzenie, ale nie mam zamiaru dodatkowo sie podatkowac, placimy z żoną srednio 4k dochodowego miesiecznie, do tego skladki ZUSy i inne, vat w zakupionych towarach. Nie mam zamiaru sie bardziej opodatkowywac żeby PIS mogl ddac wiecej Kurskiemu albo #!$%@? w inny sposob.
Spalem dzis 8 godzin. Przez te osiem godzin TVP #!$%@? czterokrotna wartość mojego mieszkania, majac dodatkowy dochod z abonamentu i reklam. 2 miliardy
Madka500plus - @wykop: Może to nie polityczne stwierdzenie, ale nie mam zamiaru dodat...

źródło: comment_1589729625Bv33ntgxFuGwpXxCuFbWbT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Czy nie zastanawiało was dlaczego nasi politycy nie noszą masek zawsze?
To są głowy pańswa i jakoś mają to w dupie.

Nie obawiają się o bezpieczeństwo? Ale myślą o Tobie i twoim. Czy to nie jest dziwne?

Moje wykopalisko też minusujecie, a dobrze oddaje ten burdel.
  • Odpowiedz