Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@SzybkieSondy: A co tu zaprzeczać - polak bez bata nad głową, który #!$%@?łby mu ten łeb przy dupie, zamienia się w janusza-cwaniaka, oszukiwacza systemu, który sprzeda ci gruza jako nówkę, pizzę z kartonu i napompowanego wodą kurczaka.
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy:

a to daleko szukać. Przykład wypok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przepis na najbardziej wyplusowany komentarz? Proszę bardzo:
- komentujesz znalezisko o czymś co jest wykreowane przez media na bulwersujące ale p0laczki bezrefleksyjnie łykają to jak tresowane małpy XD np. prowadzenie pojazdów po alkoholu bez niczyjej krzywdy, łamanie przepisów ruchu drogowego bez niczyjej krzywdy, przemoc wobec zwierząt itp.;
- proponujesz za jedno z ww. ekstremalnie wysoką/brutalną karę
  • Odpowiedz
A co tu zaprzeczać - polak bez bata nad głową, który #!$%@?łby mu ten łeb przy dupie, zamienia się w janusza-cwaniaka, oszukiwacza systemu, który sprzeda ci gruza jako nówkę, pizzę z kartonu i napompowanego wodą kurczaka.


@tellet: trzeba tez dodac, ze nie brak opinii ze smakuje im sol drogowa dodawana do jedzenia, lubia stanie w kolejkach (w szczegolnosci do lekarzy), rozkoszuja sie narzekaniem na prywaciarza (ale samemu sie nie wezma zeby
  • Odpowiedz
A co tu zaprzeczać - polak bez bata nad głową, który #!$%@?łby mu ten łeb przy dupie, zamienia się w janusza-cwaniaka, oszukiwacza systemu, który sprzeda ci gruza jako nówkę, pizzę z kartonu i napompowanego wodą kurczaka.


@tellet: ale to się zgadza - jakiś czas pracowałem z patusami robolami. W Polsce nikt nie karał za palenie na lokalu, czujniki dymu cwaniaki zaklejały i paliły że #!$%@?ło jak #!$%@?, budowa na Słowacji, zakaz
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Standard - ludzie się prują, że prawo jest rozbudowane. Ale spróbuj dać trochę wolnej interpretacji komukolwiek, to zaraz hordy januszy zapchają sądy,

bo pszepana wysoki sondzie, mojim zdaniem, to wcale nie był wypadek tylko kolizja/ ta mąka wcale nie była piaskiem w 100%/ to ciastko to jest batonik bo ma wafelek na dole więc powinna być stawka 8 a nie 23, to auto nie mogło tyle jechać/ miałem maseczkę tylko
  • Odpowiedz
Standard - ludzie się prują, że prawo jest rozbudowane. Ale spróbuj dać trochę wolnej interpretacji komukolwiek, to zaraz hordy januszy zapchają sądy,


@tellet: dlatego jestem tego samego zdania co Ty - p0laków trzeba za ryj i ZMUSZAĆ do wszystkiego, bo nie potrafią sami za siebie myśleć
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Dokładnie tak - polaka zatrzyma tylko wizja kary, ale nie typu grzywna 500 złotych, tylko takiej, że się zesra.
Paru debili dostało 5-30k za kozaczenie i proszę jak się nagle uspokoiła buta "hurr durrnimocieprawa!11" (tu pomijam zasadność ograniczeń, a tylko stosowanie się do przepisów, jakiekolwiek by one nie były, pod groźbą zajebiście wielkiej kary)
Z drugiej strony, z tego samego powodu żaden rząd nie wprowadzi np. rozliczeń brutto
  • Odpowiedz