Wpis z mikrobloga

2 lata bez pracy
Plusy
+ niedziela wieczur to wieczór jak każdy inny
+ no stres
+ easy mode, śpię ile chce
+ czuje się dobrze, jak pracowałem to regularnie krew z nosa

Minusy
- brak
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pmub: ja bym się chyba spalił ze wstydu, gdybym do 30. rok użycia siedział na głowie rodziców i nawet nie dokładał im się do rachunków czy codziennych wydatków.
  • Odpowiedz
@pmub: są profity, bo wiadomo, jak nic się nie dzieje to jest ok, ale np w razie hospitalziacji na OIOM-ie , gdzie jedna doba kosztuje około 3k i przemnożymy to przez np dwa tygodnie, to wychodzi rachunek około 40k.
  • Odpowiedz
@pmub: Brawo Ty. Zamiast zajeżdżać się w gówno robocie korzystasz z życia. Tylko skąd tyle prostych ludzi uważających, że #!$%@? to sens życia? Gardzę wami prości ludzie..
  • Odpowiedz
@Greensy: a ile zarabiasz? Bo jak mniej niż 5k to też nie mów że takie super życie xd masa ludzi zarabia mniej niż 3k dla mnie to też wegetacja bo i tak na nic cie nie stac chyba ze ktoś sie krddytuje pod korek
  • Odpowiedz
@pmub:

masa ludzi zarabia mniej niż 3k dla mnie to też wegetacja bo i tak na nic cie nie stac chyba ze ktoś sie krddytuje pod korek


Masz rację, wiele ludzi tak życie z kredytu na kredyt, by spłacić kolejna pożyczkę zaciągają kolejną ale nie żal mi takich ludzi. Pożyczka i kredyt to absolutna konieczność i negatywny bagaż
  • Odpowiedz
@mieszkamzmamusia: zmiana otoczenia zazwyczaj pozytywnie wpływa na człowieka.

Poza tym poznajesz nowych ludzi i jakby z marszu wchodzisz w nowe środowisko.

Oczywiście wiele zależy od samych współlokatorów, osobiście przed zamieszkaniem z takimi bym każdego z osobna przebadał na fb czy przypadkiem nie jest z firmy "szlachta nie pracuje" czy inne tego typu sygnały.
  • Odpowiedz