Wpis z mikrobloga

Bardzo wsiąkły we mnie teorie #blackpill i #redbill , mocno się z nimi zgadzam, otworzyły mi oczy na świat, na to jaka jest moja na nim pozycja, na postrzeganie kobiet, ale też innych mężczyzn. Zacząłem obserwować zachowania kobiet wobec swoich mezczyzn, rozpoznawać w jakiej relacji facet jest beciakiem, a w jakim porządanym #chad .
Rozmawiałem ostatnio z matką, standardowa gadka o braku kobiety, bluepillowskie porady. Ale właśnie, ja po raz pierwszy nie przytaknąłem matce, ja zacząłem podważać jej rady i wyraziłem swoje zdanie o nich. I wtedy moja mama miała minę jak na załączonym obrazku. Ona wtedy usłyszała głos we własnej głowie "ON ZNA PRAWDE". Właśnie w tym momencie otrzymała informację, że jej syn nie stanie się beciakiem dla żadnej kobiety. Wiedziała, że jej misja skończyła się niepowodzeniem.
Mówię wam, kobiety tworzą jedną wielką sektę, która chce nas wykończyć. Rodzi im się syn chad, dają mu spokój, wiedzą, żę bedzie ruchał co popadnie i słuzył należycie kobietom do zaspokajania ich potrzeb seksualnych. A jak urodzi im się syn brzydki wpajają mu całe życie bluepilla, żeby on tym samym kobietom zapewniał dobrobyt. Wszystko ma służyć systemowi, który ma sfeminozować ten świat, podzielić go na kobiety, chady i beciaków.
Pamiętaj prawiku, nie betabankomatuj, tylko idź na divy, zachowaj honor

#przegryw #przemysleniazdupy #chad #p0lka #logikarozowychpaskow
d.....3 - Bardzo wsiąkły we mnie teorie #blackpill i #redbill , mocno się z nimi zgad...

źródło: comment_1588720626z7pHo3giyTMNLtSIhfT0t4.jpg

Pobierz
  • 12
@dupcia23: cos w tym jest,ja jako chad trzymalem swoja stara krotko,czasem zwyzywalem jak weszla do pokoju kiedy gralem na konsoli i przeszkadzala,czasem dalem z "liscia"(ale to jako 10latek :P),od poczatku widziala ze jako ze moj stary i jej stary byli bad boyami to jej syn tez bedzie chadem z wysoka zawartoscia testosteronu