Wpis z mikrobloga

@fspolczynnik: No, święte słowa. Ja zamawiam zazwyczaj do paczkomatu żeby nie użerać się z tymi debilami. Chociaż paradoksalnie chciałbym być kurierem, jeździć własnym busiakiem i być władcą czasu i przestrzeni XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ahhahansjahs: ja miałem zawsze pecha z kurierami. Gdy miałem 1 zmianę to przyjeżdżał rano, a gdy drugą to już był przed 14 u mnie gdy byłem w drodze do pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°) cieszę się, że są paczkomaty
  • Odpowiedz
@fspolczynnik: Pracuje w firmie która obsługuje dużo wysyłek, potwierdzam DPD to największe gówno, kurierzy nie dostarczają przesyłek, zaznaczają odmowa odbioru lub że nikogo nie było, nie chce im się jechać cwelom
  • Odpowiedz
@kamilsonik: a z mojego doświadczenia wszyscy to takie same gnoje ¯\_(ツ)_/¯ DPD albo UPS wystawia info, że nie zastał mnie w domu o 6:30, a Fedex wpisuje, że mnie nie zastał w budynku, chociaż nawet w nim nie był... I tak kilka dni pod rząd...
  • Odpowiedz
potwierdzam DPD to największe gówno, kurierzy nie dostarczają przesyłek, zaznaczają odmowa odbioru lub że nikogo nie było, nie chce im się jechać cwelom


@kamilsonik: dzwonić, pisać, robić inbę.
U mnie DPD to najgorszy śmietnik. Z kurierem nigdy nie da się skontaktować, przyjeżdża poza wskazanymi godzinami doręczenia (to po co te SMS-y?). Kilka razy dopiero po zrobieniu zamieszania kurier przywoził przesyłkę.
  • Odpowiedz