Wpis z mikrobloga

245-1=244

Tytuł: Wśród gwiazd
Autor: Brandon Sanderson
Gatunek: sci-fi
★★★★★★★★★

Po zaskakującym cliffingerze z pierwszego tomu zastanawiałem się jak Sanderson rozwinie swoje kolejne uniwersum "Skyward". Nie będę trzymał w napięciu... znowu mu się udało :) Książka wciąga od samego początku do końca co niestety nie było oczywistym po pierwszej części gdzie tak naprawdę poczułem " efekt" Sandersona dopiero od połowy "Do gwiazd".
Nie spoileruje i polecam!!!

#brandonsanderson #skyward #wsrodgwiazd #czytajzwykopem #ebook #scifi

#bookmeter
ialath - 245-1=244

Tytuł: Wśród gwiazd
Autor: Brandon Sanderson
Gatunek: sci-fi
...

źródło: comment_1588702321YGkq0unzOT6F5LfufAzFKZ.jpg

Pobierz
  • 4
@ialath: jestem mniej więcej w połowie. Początek był taki, że ciężko się było oderwać. Teraz już trochę się uspokoiło, ale książka dalej trzyma poziom. W ogóle ostatnio bardziej podchodzą mi książki Sandersona spoza Cosmere, czego się w ogóle nie spodziewałem.

A z innej beczki - też zwróciłeś uwagę na sporą liczbę literówek? Ja zazwyczaj raczej ich nie zauważam, a tutaj już co najmniej kilka wyłapałem. Do tego zauważyłem też brakujący przecinek,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ialath: Dla mnie ocena niżej niż poprzednia cześć. Mamy rozwinięcie wykreowanego świata, poznajemy drugą stronę barykady co przekłada się na prawie całkowicie pominięciem drugoplanowych ludzkich bohaterów poznanych w pierwszej części oraz zmniejszenie ilości bitew i akcji co na szczęście nadrabia koniec. Główna bohaterka dowiaduje się że nic nie jest czarno białe a jej rozterki stają się w pewnym momencie irytujące jako dokładka do męczącej osobowości SI. Otwarte zakończenie, trochę tajemnic odkrytych
@ostoja: ja w ogóle w kupionych ebookach znajduje mnóstwo błędów, literówek, problemów z odnośnikami czy z formatowaniem tekstu. Zdążyłem się już niestety przyzwyczaić:/

@Woliq: i dobrze podejrzewasz bo to kategoria "Young Adult"

@LibertyPrime: dokładnie, tak jakby Sandersonowi nie spodobało się co było w pierwszym tomie i stwierdził że teraz wyjdzie z innej beczki, nie zmienia to faktu że czytało mi się o wiele lepiej więc dla mnie duży plus