Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy. Swoją przygodę zacząłem od yerby kurupi: menta limon, menta & boldo oraz katuava. Przyszedł czas na zakupy i chętnie poznam nowe smaki. Jestem zielony i sam nie wiem co wybrać. Na teraz wybrałem:
Taragui - Maracuya Tropical
CBSe Energia Guarana
Pajarito - Menta Limon Saborizada
Amanda - Limon Cytrynowa
Verde Mate - Green Energia Guarana
Co sądzicie o takim pakiecie testowym? Jest to dobry wybór, a może pominąłem świetne klasyki?
#yerba #yerbamate
  • 4
  • Odpowiedz
@intex45: Trzeba samemu potestować, na pewno nie baw się w żadne marki typu yaguar, verde mate czy guarani. #!$%@?łbym to VM, amanda pomarańczowa zamiast cytrynowej (delikatnie lepsza), pajarito hierbas zamiast tej cytrusowej (wg mnie wali cifem), ale co kto lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ze smakowych możesz obczaić campesino, selecta albo sinceridad
  • Odpowiedz
@intex45: Taragui Maracuya - bardzo dobra, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Jak piję smakową, zazwyczaj leci właśnie ta
CBSe Energia - dla początkujących ok, mocna, czuć Guaranę. Jedni hejtują inni propsują. Mam wrażenie, że zależy na jaką partię trafisz. Mi na początku smakowała, później nie, teraz mam plan znowu spróbować. Na plus na pewno cena ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pajarito Menta Limon - Klasyk
  • Odpowiedz
@WielebnaMaciorka: Oczywiście masz rację, dlatego wybrałem 5 różnych yerb do spróbowania.
@Debaterflaj: Super, dzięki za taką recenzje.
Po waszych sugestiach zdecydowałem się:
1. Pozostaje bez zmian: Taragui - Maracuya Tropical i CBSe Energia Guarana
2. Zrezygnować z verde mate. W zamian Selecta - Limon Cedron Cytryna
3. Zamiast Pajarito - Menta Limon Saborizada wybrałem inny smak HIERBAS
4. Zamiast Amanda - Limon Cytrynowa wybrałem smak pomarańczowy
  • Odpowiedz