Wpis z mikrobloga

@Micros: jeśli wyniki są prawdziwe, to nie ma bata, żeby nie urosło. Podobne jazdy miałem na Mercatorze - z 4 na 20 (miałem średnią 8), potem zjazd na 10, powrót na 20, bujanie po kilkadziesiąt %, aż poszli na 50. Wysiadłem przy 30, ale i tak był to złoty strzał.
  • Odpowiedz
@dedek: nawet jeśli ludzie faktycznie tyle #!$%@? to myśle przejebią raz i potem juz nigdy nie wejda na te stronie, gora kolejny kwartal na plus a potem nalezaloby to sprzedac w #!$%@?, o ile wczesniej ich ludzie nie podadza za lagowanie strony i straty xD
  • Odpowiedz
@Micros: sypie Quercus a Systexam ogłosił, że zamierza pozbyć się pakietu wielkości blisko 19% wszystkich akcji. Niestety wiele nam to nie powie, bo na bananie każdy chwyt dozwolony - załóżmy, że wyniki szacunkowe są prawdziwe i spółka niedługo będzie miała więcej cashu, niż kapitalizacji. W tym scenariuszu można przyjąć, że fundy po latach kiszenia chcą wyjść z zyskiem, a dla reszty sky is the limit. A jeśli wyniki są przeszacowane na
  • Odpowiedz
@rkore: Tylko pytanie czy xtb specjalnie podało fajne nieoficjalne dane żeby podbić cenę, teraz idzie realizacja zysków, a xtb celowo podało mniejsze przychody i okaże się, ze w oficjalnym raporcie zarobili jeszcze więcej i poleci stonks dopiero
  • Odpowiedz