Wpis z mikrobloga

@Aczo: Dobra, ale każdemu się #!$%@? oddycha w tej masce, a nie wierzę, że połowa społeczeństwa ma np. astmę, więc obstawiam może niewiedzę, może debilizm, ciężko stwierdzić
  • Odpowiedz
#!$%@?, dlaczego ludzie nie potrafią nosić prawidłowo tych zasranych masek i chodzą z kichawą na wierzchu?


@Ibanez_: ... mam astmę i uczulenie na wszystkie możliwe pyłki więc sram na twoją maskę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ibanez_: nie oczekuj od ludzi odpowiedzialności - zobacz dzisiejszą sytuacje w galeriach i sklepach które były wcześniej zamknięte - ludzie ścisnięci metr w metr w kolejkach po rzeczy które mogli by kupić przez internet - jakby była taka potrzeba
  • Odpowiedz
@nocnazjawa: Zgodnie z rozporządzeniem wydaje mi się, że trzeba zakrywać usta i kichawę.
@jabadabadupka: Szczególnie stare baby, chociaż ostatnio w sklepie jedna taka się trafiła, że połowa ludzi w sklepie musiała zejść na bok, bo wielka Pani chciała przejśc i potrzebuje 15m odstępu :D
  • Odpowiedz
@Ibanez_: wiele osób nosi maseczki tylko po to żeby mandatu nie dostać. Chociażby w ten weekend miałam w pracy przypadek kiedy klient pytając mnie o coś chwycił maseczkę i ją podciągnął, żeby odsłonić usta i wyraźniej do mnie mówić. Sama noszę okulary, jeśli nie podciągnę maseczki pod same oczy żeby gumka mocno przylegała do skóry to szkiełka parują. Do tego praca fizyczna na piekarni, przy piecach wyższa temperatura na zmianę z
  • Odpowiedz
@Mirkomil: opasłe knury jarajace fajki które o wysiłku fizycznym słyszą tylko w telewizji, później się dziwią ze się duszą w masce xD


@asd23434asd: ej, prawie mnie opisałeś (bo fajki palę tylko w weekend, może paczka łącznie pójdzie na tydzień a to i tak jak normalnie się wychodziło) a się nie duszę. A w maseczkach spędzam jakieś 9 godzin dziennie. I jakoś nie jest mi duszno.
  • Odpowiedz