Wpis z mikrobloga

@kAdi: tak, miałam bardzo zamknięte myślenie, że przecież mój niebieski powinien ze mną uprawiać seks non stop, ale on mi cały czas powtarza, że tak średnio lubi to, woli oral
i czuję, że go skrzywdziłam mówiąc jakieś durne teksty typu, że co z niego za facet
w związku trzeba dostosować temperamenty, nie można kogoś zmieniać/zmuszać, dobrze, że teraz to rozumiem, ale szkoda, że mu pewnie weszłam na psyche nie raz
@MMARS: tu bardziej chodziło, że chciałam chociaż raz w tygodniu xD
ale brzydko to wymuszałam, bo na psyche mu wchodziłam, że nie jest facetem
teraz tak się otwieram na to, że przecież często się mówi, że dziewczyny nie lubią seksu, raz w miesiącu to robią, więc czemu tak z facetami ma nie być?
ja kocham seks, a jestem kobietą i też łamię stereotypy, bo częściej się mówi, że kobieta nie lubi
@kaborecik: no ostatnio tak miałem, że umawiałem się z bardzo fajną dziewczyną i już byliśmy dość blisko. W pewnym momencie przed moim wylotem na urlop dziewczyna chciała uprawiać seks po kolacji na mieście i moja odmowa wywołała kryzys. Nieważne, że byłem chory, było późno, źle się czułem, byliśmy po kłótni, gdzie powiedziała, że nie chce mnie znać i że rano miałem pociąg na lotnicho i nie byłem nawet spakowany. Źle się
@Budo: bo ten mit, że faceci to jakieś nie wiem, maszyny do seksu ma się bardzo dobrze niestety
a też my kobiety, to jesteśmy strasznie roszczeniowe widzę po sobie, bo przecież zawsze facet w seksie więcej musi robić, okej są pozycje, że to kobieta działa, ale jednak więcej jest, że to wy, a nie każdy też ma super kondycje tym bardziej jak jest zmęczony
@kaborecik
Kazdy lubi co innego i inaczej, do kazdego trzeba dojsc by wyzwolic erotyczna bestie. Popracowac, poznać kierunki fetyszy, poznać jak nastroje i samopoczucie zmienic w demona orgii. Libido moze mieć blokadę psychiczną, która nie musisz byc Ty. Moze to być on sam, cos w głowie. Trzeba cierpliwie do tego dotrzeć, delikatnie by zaufania jego nie #!$%@?.
Kazdy gdzies ma guzik (czy po alko czy po innych uzywkach czy na trzezwo w