Wpis z mikrobloga

Szczerze wam oznajmię że jestem nienasycony. Chodzi mi o sage wąchania nitro przez Strusia.
Brakuje mi mocnego finału, mam na myśli starcia wściekłego Krzysia vs nawąchanego Strusia w opór. Coś na kształt wojny o wykręcony palec w pałacyku. Wściekły Krzychu w lamencie i furii.
To nie to samo co zgłoszenie karetki w lesie jak był kiedyś z PATO a Struś już nieprzytomny, i nawet nie było wymiany dialogów.
Może prawdziwy FINAŁ przyjdzie latem jak Struś wieczorem rozpocznie wąchanie na placu Belwederu, a w Krzysiu obudzi się potężny Warmianin, odpali swoją kamerę i nam wszystkim pokaże co on wyprawia
Do tego to zmierza... mam nadzieje
#kononowicz #patostreamy
źródło: comment_1588603807C4Fm3FAIsOBoRh8roz6d9P.jpg
  • 17
@Mescuda: Też bym chciał żeby tak było, ale rzeczywistość będzie taka, że major będzie wąchał przed domem, knur go zauważy i... moczopijano w momencie jak ksiek przestanie odpowiadać na pytania "od widzów" i wstanie do #!$%@? majora wyłączy kamerę, a wracając ze szkolnej, z podpaską na mordzie nagra 10:01 filmu w którym będzie tłumaczył że ma szkolnej dosyć, z krzyśkiem się nie da nagrywać i musiał wyłączyć bo to się nie
@Mescuda: ja stawiam, że taka konfrontacja knura ze strusiem w lesie okazałaby się mocno rozczarowująca, bo konon już chyba nie ma siły na wielkie awantury. O wiele ciekawszym rozwiązaniem byłoby wg mnie, jakby strusia tak porządnie oblali farbą od stóp do głów, obsypali go pierzem i w takim stanie policja zabrałaby go do szpitala, a pato tato by to wszystko nagrał. I żeby na każdym nitrotripie miał jakąś taaką "przygodę", tak,
@el_Maestro: Ja w ogóle nie ogarniam, Major nie ma w ogóle instynktu samozachowawczego? Śpi naćpany w środku lasu i się nie boi. Dali dla jego po łypie, dalej nic. Oblali mu mordę farbą, zero efektu. Siedział z czarnym łbem i mordę do reklamówki wkładał jakby nigdy nic. Nawet gdyby mu ubrania ukradli, klejem oblali i pierzem obsypali, to by wrócił do belwederu, wyszorował się, zjadł i wybył do lasu.