Wpis z mikrobloga

@Fajka: Żadne, nie przepadam za miodowymi. Poza tym na Ciechana uważam od czasu jak w dwóch Wybornych miałem mocny DMS, chociaż Lwówki piję bez problemów :)
@Fajka: Między młotem, a kowadłem. Ciechan ma specyficzny posmak miodu, który nie za bardzo mi odpowiada, a o serii 'rebel' z Sulimaru wolę nawet nie wspominać. Jeśli lager miodowy to tylko 'Miodne' z Kormorana, ewentualnie 'Piwo na miodzie gryczanym' z Manufaktury Piwnej Browaru Jabłonowo.
@Fajka: generalnie spróbowałem #ciechan porter i przeniczne i wyborne, zostało mi tylko mocne. Generalnie miałem ochotę odstawić po łyku. Albo przyzwyczaiłem się do sików, ale nie przekonało mnie to prawdziwe piwo. Sorry Ciechan, ale nie lubię.
@sspiderr:

porter i przeniczne i wyborne


Portery i Weizeny nie każdemu muszą pasować, a Wyborne moim zdaniem jest prawie jak koncerniak, jego plusem są uczciwe składniki przez co głowa nad ranem jest lżejsza i nie boli po takiej samej ilości jak po choćby Okocimiu. Najlepszym 'zwyczajnym' piwem od Ciechana jest Lagerowe, którego można uznać za pilsa (ma wyraźny aromat chmielu i niezłą goryczkę). Browary Regionalne Jakubiak (czyli m. in. Ciechan) są