Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#sgh

Mirki, czy był ktoś z Was w sytuacji, że nie oddał pracy magisterskiej na czas lub znacie takie przypadki ze swojego otoczenia? Chodzi mi o to czy wiecie jak wygląda procedura na SGH w przypadku, gdy nie złożysz pracy magisterskiej do ostatecznego terminu we wrześniu. Czy jest szansa by kontynuować później studia? Wiem, że podobno istnieje opcja wznowienia studiów, jednak jest ona obwarowana decyzją dziekana. Czy słyszeliście o udzielaniu decyzji odmownych?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: mam kolegę, który ostatecznie nie bronił się we wrześniu. Z tego co wiem mógł jeszcze w kolejnym roku się bronić, ale musiałbym się go dopytać jak to dokładnie wyglądało. Jak coś to możesz pisać do mnie na priv :)
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania nie wiem jak na sgh, ale na innych uczelniach istnieje możliwość wzięcia warunku za niezaliczenie seminarium mgr i wtedy to już od dziekana zależy czy termin obrony tradycyjnie na czerwiec, czy jest możliwość po pierwszym semestrze. Podejrzewam, że jednak czerwiec jest bardziej prawdopodobny, bo nikt nie będzie zbierać komisji w lutym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @vardum: Ja tak robiłem. Płacisz warunek za seminarium - 12 x 150 = 1800 PLN i masz kolejne dwa terminy. W moim przypadku było to do końca grudnia i do końca lutego. Zlozylem na spokojnie przed świetami, egzamin i na początku marca byli już po bólu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie prosta procedura, wszystko przez Wirtualny Dziekanat się odbywa.
  • Odpowiedz