Wpis z mikrobloga

Mam kartę w Play od chyba 8 lat albo i więcej. Mam już dość tego lipnego zasięgu i problemów z połączeniami. Czy istnieje jakaś alternatywa dla takiej oferty na kartę?
30zl - rozmowy/SMS/MMS do wszystkich bez limitu i internet 15gb full prędkość, a później ograniczone do 1 mb/s. Proszę polecić mi jakąś sieć i czy można przenieść nr na kartę do innej sieci?

#plus #play #orange #tmobile
  • 22
@Matpiotr: dzieki Matpiotr, kompletnie zapomniałem o tym miśku. Tam jest bliźniacza oferta z tym że zamiast internetu 1mbs po zużyciu 15gb to 10gb na YouTube i darmowe social media. Także lepiej niż Play. Oby zasięg był lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wierzbek: jak chcesz sprawdzić zasięg to masz jeszcze Lycamobile 20 zł 30 GB i nielimitowane
Kartę wysyłają za friko.
Testujesz zasięg i wywalasz.

Lyca działa na plusie.
Tak najlepiej. Potestować sobie zasięg i potem przejść. Po co w ciemno.
@Wierzbek: jak chcesz przetestować nasz zasięg, to możesz zdalnie zamówić starter od Miśka za 5 zł (dostawa gratis). Wszystko załatwisz przez tę stronę.

Jak Ci podpasuje, to później możesz przenieść numer. Pakiet nolimit+15 GB kosztuje tu 30 zł, ale fajnie jest to połączyć z promocją dającą dodatkowe GB za zasilanie. Skoro i tak będziesz musiał doładowywać konto za 30 zł, to będzie miło, jeśli przy okazji wpadnie Ci dodatkowe: