Wpis z mikrobloga

Cumple, jaki byście polecili smartfon tak do 1600-1700zł jeśli priorytetem jest płynność działania, czas pracy na baterii i zdjęcia? Aktualnie mam Huaweia P20 i ogólnie bardzo go lubię, chodzi płynnie i z baterii jestem naprawdę bardzo zadowolony, ale zdjęcia czasem doprowadzają mnie do szału nawet w naprawdę niewymagających warunkach. A, no i NFC bym chciał, bo praktycznie cały czas płacę telefonem (więc usługi Googla też by się przydały ;)).

Jest coś, co będzie odczuwalnie lepsze od mojego Huaweia w tym przedziale?

#smartfony #telefony #smartfon #android #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 6
@Losowylogin1234: @k3lt: dzięki. Faktycznie P30 wydaje się fajnym rozwiązaniem, tym bardziej zważywszy że P20 w większości aspektów mi tak pasuje. Szkoda tylko, że w normalnych sklepach to są już raczej rejony 1900-2000zł, a nie 1700 :/ Ale na pewno jest to temat do rozważenia.
@DziubDziub74: Tak z ciekawości, co jest nie tak ze zdjęciami z P20? Co do wyboru w tej cenie to sam chciałbym wiedzieć co będzie fajnie fotografować. Mi Note 10? Ja z tego wszystkiego i z racji tego, że nie mogłem kupić w dobrej cenie MI9T Pro wziąłem na razie Samsunga S10 lite, bo przynajmniej ma OIS. Pewnie potestuję chwilę i zmienię jak coś ciekawego wyjdzie. Docelowo myślałem nad używanym P30 Pro,
@brylek: bardzo nierówno fotografuje jak dla mnie. Czasem w warunkach wydawałoby się niezbyt idealnych (typu jakaś restauracja "z klimatem") zdjęcie wygląda pięknie i nawet głębia ostrości jest złapana sensownie i estetycznie, a innym razem robię typowy "pstryk" w domu na szybko, bo chcę komuś coś pokazać i mimo dobrej pory dnia i świetnie doświetlonego pomieszczenia, obiekt który zajmuje dosłownie cały kadr i to na jednolitym tle, jest tak wypłowiały, że czuję