Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jeżeli zaliczę wszystkie przedmioty na studiach lecz nie zdążę z pracą dyplomową na czas, to dostanę dziekankę czy skreślą mnie z listy studentów i muszę przystąpić w następnym okresie ponownie?

#pwr #studia #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
OP: @nocnazjawa: To bardzo dobrze w takim razie gdyż będę miał prawdopodobnie dziekankę co mnie trochę ratuje. Normalnie nigdy bym tego nie robił (zero poprawek, wysoka średnia) ale wirus spowodował że muszę mieć status aby zachować pracę i mieć z czego żyć. Oby przyszłość była tylko lepsza.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
NaćpanaAzjatka: Komentarz cz. 2, nie zapisałam kodu :p

Tak sobie myślę czy nie lepiej by ci było oddać pracę na czas i po prostu nie złożyć dokumentów do obrony, albo jakieś podanie o obronę w późniejszym terminie. Po złożeniu pracy masz rok na jej obronę i zachowujesz status studenta, chyba że coś tu namieszały te nowe przepisy... Well, w te czy we wte, dzwoń do dziekanatu, powiedz jaka sytuacja.

Zaakceptował: Precypitat
  • Odpowiedz
BogatyZwyrodnialec: Panie, takie pytania to do dziekanatu, bo co wydział to inaczej.

Równie dobrze zamiast dziekanki mogą cię wysłać na semestr bez wpisu.

I nie wiem czy tak dobrze, bo z tego co mirabelka wyżej pisze i z tego co mi się samej wydaje to będziesz musiał teraz nadrobić różnice programowe między tobą i rocznikiem niżej.

Zaakceptował: Precypitat
  • Odpowiedz
PlujacaKreatura:

I nie wiem czy tak dobrze, bo z tego co mirabelka wyżej pisze i z tego co mi się samej wydaje to będziesz musiał teraz nadrobić różnice programowe między tobą i rocznikiem niżej.


no właśnie to jest mocno #!$%@?. nie wiem jak u was na uczelniach, ale u mnie sa naprawde spore roznice miedzy moim rokiem a rokiem nizej. wiec musialbym nadrobic WSZYSTKIE przedmioty, ktore sie roznily w trakcie studiow.
  • Odpowiedz