Wpis z mikrobloga

@GodALLU Jest taki pakiet, że po wykorzystaniu internetu 40 GB chyba jest opcja bez limitu ale pod warunkiem, że router będzie w zasięgu LTE, ale to też w #!$%@? lecą bo to nie bez limitu tylko do około 170 gb po wykorzystaniu zwalnia, że nie da się korzystać. Jedynie jakaś stronę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GodALLU: Wykup usługę no limit, chyba 5zł kosztuje. Niby prędkość spada, ale rzadko poniżej 10-20 Mbit/s. YouTube w 1080p i Netflix działają bez problemu. W ciągu sześciu lat, jak mam power lte, obcięli mi prędkość dwa razy, ale wtedy to równo przegiąłem z pobieraniem na nowej konsoli. Wtedy szło około 2 Mbit/s. Nauczyłem się ściągać duże gry na nocnym pakiecie, masz wtedy 200 GB.
@Bomboniusz1986: mam z cyfrowego Polsatu i klientka powiedziała w salonie , że jak wykorzystam pakiet to internet będzie działał w zasięgu LTE który u mnie jest #!$%@? jak by go nie było... Więc u mnie internet z plusa też odpada...
@GodALLU: jeśli jest to abonament z usługą LTE bez limitu to spokojnie po wyczerpaniu pakietu YT będzie Ci śmigał. FUP przycina tylko przy ekstremalnym użytkowaniu, a nawet jeśli już się tak przydarzy, to zawsze jakiś jednorazowy pakiet można sobie dokupić, żeby przywrócić prędkość.