Wpis z mikrobloga

Główna to jednak inny stan umysłu. Jakiś szur podpinający się pod ruchy LGBT spalił flagę Polski. I od razu powiem - uważam to za zachowanie idiotyczne. Nasz kraj nie jest zbyt przyjazny osobom LGBT - to fakt, ale są dużo bardziej cywilizowane metody protestu i zwrócenia uwagi na ważne dla nas sprawy.
Druga sprawa - palenie czegokolwiek w lesie podczas suszy to wyraz najwyższego debilizmu.

Odnoszę jednak wrażenie, że wykopki to świętują. Cieszą się, że polska flaga spłonęła, bo zrobił to ich "przeciwnik". Cieszą się, bo można bezkarnie dosrać "wrogom". Mogą utwierdzić się w przekonaniu, że przecież miliony osób na całym świecie nie zasługują na zalegalizowanie swojego związku, bo jakiś wariat pali flagę naszego kraju.
Słusznie oburzonym tym zdarzeniem zadam pytanie, które zamieściłem pod jednym wpisem, ale póki co nie uzyskałem odpowiedzi:
" Czy Seba popełniający przestępstwo w UK jest przedstawicielem narodu polskiego i czy na podstawie głupoty Seby możemy mówić, że Polacy to przestępcy? "

Irytuje (użyłbym innego słowa zaczynającego się na "wku", a kończącego na "rwia", ale ostatnio podobno nie można przeklinać na wykopie) mnie ten podział polskiego społeczeństwa.
To jest dla mnie jakieś kuriozum jakie emocje wzbudza chociażby taka kwestia związków partnerskich. Kwestia, która ułatwia znacznie życie części społeczeństwa, a dla reszty ludzi kompletnie nic nie zmienia. Być może osoby będące w związkach heteroseksualnych by z tego skorzystały? Widziałem, że też takie głosy się przewijały na wykopie.

Konto na wykopie mam od prawie 6 lat z czego aktywny jestem może z rok. Dlaczego? Gdzieś mnie więcej od roku otwarcie tutaj mówię o swojej orientacji i nie boję się zdania innych.
Spowodowało to, że wylało się na mnie wiele bluzg i wyzwisk ze strony "prawych" wykopków, którym nie podobało się nawet kiedy pisałem z kimś na "naszych" tagach i nikomu nie wadziłem.
Trzeba dodać do tego kłamliwą propagandę i wiele fejkowych znalezisk doprowadzających do szerzenia nienawiści do osób nieheteroseksualnych.
Prostowanie fejków również się wykopkom nie podobało. Zwykła próba polemiki zazwyczaj kończyła się na wyzywaniu od lewactwa i działaczy lgbt. I nie zamierzam się wybielać - też czasem mnie poniosło i powiedziałem coś głupiego.

I oto jestem ja - "działacz" lgbt, który raz w życiu był na marszu, a organizacje lgbt wsparł kupując parę piw w gej klubie xD
"Działacz" lgbt, który postanowił po prostu sprzeciwić się prymitywizmowi i szczuciu na osoby, które niczym nie zawiniły.
Bo to, że "kolega gej" nie popiera marszów równości wcale nie oznacza, że nie bolą go bluzgi i poniżanie.

No dobrze, ale do czego dążę? Dążę do tego, że czyjaś orientacja nie jest sprawą polityczną, jak próbuje się ostatnio przedstawiać. Próbuje się wymyślać jakieś "ideologie", aby tylko można było bezkarnie komuś dosrać. I nie przeczę - są szury, które straciły kompletnie logiczne myślenie i odwaliło im od tęczy.
Jednak chęć do podpisania dokumentu w urzędzie, aby sobie uławić życie nie jest sprawą polityczną, tylko zwykłą chęcią ułatwienia sobie życia.
Dążę do tego, że zrzucanie odpowiedzialności na całą grupę ludzi jest słabe.
Piętnujmy zachowania, a nie całe grupy.

Chociaż chciałbym podpisać kiedyś związek partnerski to jednak jest coś co chciałbym mieć bardziej. Chciałbym móc złapać chłopaka za rękę w miejscu publicznym, czując się bezpiecznie. Ostatnie takie "występki" łączyły się z dreszczykiem emocji,jak chodzenie w nocy po patologicznej dzielnicy.
Jakieś urzędowe papierki są niczym w porównaniu ze zwykłym szacunkiem i bezpieczeństwem.

Podsumowując mój wywód - pamiętajmy, że nasi "przeciwnicy" są przede wszystkim ludźmi i często kierują się osobistymi motywacjami, a nie jakimiś ideologiami. Skrajny przypadek nie świadczy o całej grupie.

#lgbt #4konserwy #neuropa #polska
  • 14
@CzajnikZniszczenia
wykopki się cieszą, bo takie pajace to poziom sędziny Pawłowicz i Międlara. Spaleniem flagi koleś dał paliwo do hejtu, całkiem słusznego zresztą. Pod hasłami lgbt gość pali flagę naszego kraju- czego oczekujesz? Stwierdzenia

"hej, mireczki! Nie ulegajmy emocjom! Przecież ważny jest jego komfort psychiczny. Napiętnowanie w internetach będzie zbyt dużym obciążeniem dla jego słabego serduszka".

Otóż nie. Niech mu po śmierci grób #!$%@? obrośnie za palenie flagi mojego kraju. I nie,
Działacze lgbtoidalni kompletnie spieprzyli wizerunek osob lgbt i dużo czasu minie, nim nas przekonacie że jesteście jako społeczność normalni i godni zaufania.


@MojWlasciciel: Wiadomo. Geje mieli 30 lat temu możliwość ślubów i byli ogólnie szanowani. Wstrętni działacze LGBT wszystko zmienili. Nie to co w takiej Rosji, gdzie jakiekolwiek ruchy lgbt są piętnowane przez władzę.
Jeszcze 50 lat temu LGBT nie mieli żadnych praw nigdzie. I w ciągu tych 50 lat, kiedy
@CzajnikZniszczenia

Wiadomo. Geje mieli 30 lat temu możliwość ślubów i byli ogólnie szanowani. Wstrętni działacze LGBT wszystko zmienili. Nie to co w takiej Rosji, gdzie jakiekolwiek ruchy lgbt są piętnowane przez władzę.

Jeszcze 50 lat temu LGBT nie mieli żadnych praw nigdzie. I w ciągu tych 50 lat, kiedy powstały ruchy lgbt sytuacja zmieniła się diametralnie.

Chodzi mi o działaczy w Polsce. Tęczowe parady z pajacami wysmarowanymi brokatem utwierdziły obraz lgbt jako
Chodzi mi o działaczy w Polsce. Tęczowe parady z pajacami wysmarowanymi brokatem utwierdziły obraz lgbt jako idioty nie mającego nic sensownego do powiedzenia.

Widziałeś taką paradę? Byłeś na takiej paradzie?
Ten obraz został wykreowany przez nieprzychylne media.
W poprzednim roku miałeś kilkadziesiąt parad w Polsce. Łącznie brało w nic udział kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Ile widziałeś takich osób jak opisujesz?

Politycy, którzy z tęczowymi sztandarami weszli do sejmu to jeszcze większą porażka.

Dlaczego?
Tęczowe parady z pajacami wysmarowanymi brokatem utwierdziły


@MojWlasciciel: Daj jakieś zdjęcia z tych wysmarowanych brokatem w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo ostatnie jakie widziałem były z drugiego końca globu sprzed 5 lat XD

obraz lgbt jako idioty nie mającego nic sensownego do powiedzenia.


XD Dobrze że ludzie chodzący na MN mają obraz oczytanego geniusza a nie debila kopiącego drzewa. Zdradzę ci sekret - wywiady/setki robione z
W poprzednim roku miałeś kilkadziesiąt parad w Polsce. Łącznie brało w nic udział kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Ile widziałeś takich osób jak opisujesz?


Niestety widziałem dwie.

Dlaczego? Politycy wchodzą do sejmu walcząc o różne sprawy.


Palikot, Biedroń czy Grodzka to kpina z demokracji. .

No, jak się grilluje temat rafalali to nie dziwne. I tymi gilującymi nie są osoby lgbt.


A widzisz. Jak tvn zorganizował urodziny Hitlera w lesie to pół Polski musiało
Niestety widziałem dwie.


@MojWlasciciel: Dwie osoby? XD Na ile tysięcy? XD Ilu widziałeś ONRowców wykrzykujących na Marszu Niepodległości antysemickie czy rasistowskie hasła? Bo ich kamery złapały kilku więcej niż dwóch. Ile osób zostało skazanych za pobicia na marszach LGBT? Też chyba pare osób więcej... Ale najważniejsze że dwie osoby się wymalowały brokatem, upadek cywilizacji XD Nie idź czasem nigdy na żadne festiwale muzyczne bo dostaniesz zawału od tego co tam zobaczysz.
Kozajsza - > Niestety widziałem dwie.

@MojWlasciciel: Dwie osoby? XD Na ile tysięc...

źródło: comment_15884392891jfm8XrfRUQm5uaipSWpvr.jpg

Pobierz
@Kozajsza

Dwie osoby? XD


Dwie parady.

Bo ty tak powiedziałeś?


Tak.

TVN tak zorganizował że ludzie z reportażu zostali skazani XD


I bardzo dobrze.

No pobicia są paragrafy, nieważne czy jesteś przebrany za kobietę, mężczyznę czy osła.


Jak chcecie być traktowani jak poważni ludzie, to powinniście jednym głosem takich typów potępić. A nie pieprzyć że "prawaki grilujo temat".
Zachowujecie się trochę jak PO ciągle zachowujecie się tak samo oczekując innych rezultatów niż
M.....l - @Kozajsza 
Dwie osoby? XD 

Dwie parady.
Bo ty tak powiedziałeś? 

Tak.
TVN...

źródło: comment_1588440083QS6oROz9ZADQuupmhKshGJ.jpg

Pobierz