Wpis z mikrobloga

Przegladam sobie do piwka youtuba i natknalem sie na nagranie z Woodstock'u z tamtaego roku
https://youtu.be/vxlqQKNIvHw
Mam pytanie czy obecnie to tak pogo w polsce wyglada? Albo szerzej czy tak sie teraz ludzie bawią do ostrzejszych kawałków na festiwalach?
Jeśli tak to troszeczke słabo to wyglada niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) #rock #metal #woodstock
  • 12
@Rbsnn: Pogo moim zdaniem zelżało trochę od dobrych 15 lat. Jest mniej ruchu bardziej to polega na odpychaniu. Tym bardziej na woodstocku, gdzie to wszystko jest dosyć przyjazne :D Mocniejsze pogo można spotkać na mniejszych koncertach
@Adry420 moje ostatnie imprezy w polsce to byly własnie klubowe koncerty na ktorych dalo sie poczuc moc, dlatego ten filmik zwrocił moje uwagę.
Z drugiej strony troche szkoda bo na takim festiwalu poskakac to jednak przyjemniej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Rbsnn: Niby tak ale nie do końca xd Niedawno na kręciła tv wleciał odcinek domowej orkiestry z koncertem Anti Flag. Nie miałem przyjemności tam byc, ale z tego co widziałem i słyszałem to jedno z konkretniejszych pogo na woodstocku. Obczaj w wolnej chwili
@Rbsnn: imo na to pogo ma wpływ specyfika gatunku jaki grają, pora dnia, no i dla mnie to, że są praktycznie rok w rok ostatnio i wolę pójść na coś ciekawszego, nowego. Zdarza się naprawdę mocne pogo, choć to zależy też od wykonawcy. Ja to czekam wciąż na Kreatora, bo ile razy nie byłem na ich koncercie to za każdym razem wychodziłem z rozbitym nosem czy glanem odciśniętym na twarzy. Sami