Wpis z mikrobloga

Mirki temat trochę inny ale myśle że nie obcy, szukam jakiegoś przyjemnego zapachu do auta. Tak żeby miał większą trwałość niż AHS ( ͡º ͜ʖ͡º) Pamiętam przy temacie olejków któryś Mirek wspominał o tym że stosuje je w aucie, jestem ciekawy jak to koniec końców wyszło. Ktoś badał temat, albo zna coś wartego uwagi?
#perfumy
  • 16
@aniewiemjaki: chyba ja kiedyś o tym wspominałem. Generic Oils, bo tak to cudo się nazywa, doskonale spisuje się w roli zapachu do auta. Wziąłem 3 zapachy które lubię w formie olejku, rozcienczam spirytusem w proporcji 1:2 żeby tylko przeszło przez atomizer i psikam na wycieraczki albo pod fotele. Nie psikaj tego przypadkiem na skórę, bo znam niejedną osobę która dostaje uczulenia od tego specyfiku. Trwałość zależy od proporcji rozcieńczenia.
@aniewiemjaki: Jak kupisz i przetestujesz napisz odczucia.

Ja kupiłem wczoraj:
Monterey Vanilla
New Car
Ice
Balboa Bubblegum
Coronado Cherry

wyszło 11pln/szt razem z przesyłką.

Pierwszy raz od nich biorę, ogólnie do auta do tej pory było ambi pur lub wunderbaum

Zastanawiam się co pierwsze otworzyć jak przyjdzie :D
@Mu5hr00m:
Czytałem o trwałości i znalazłem rozwiązanie tego "problemu".

Pierwszy zapach do otwarcia to wanilia, która po tygodniu pobytu w moim aucie, wyląduje u brata (który jest fanem tego zapachu).

Drugi zapach będę losował :D
@Bukax7: z tego co pamiętam to na puszkach są naklejki które po potarciu dają zapach więc można sprawdzić przed otwarciem :)
a po tygodniu to chyba będziesz musiał auto ozonować żeby się zapachu pozbyć ;p