Wpis z mikrobloga

nowa narracja historii świata


@Verdino: No niesłychanie zawiła i niejasna narracja, bo przyznał, ze Russel byl lepszy, ale jednak nie skreśla Kubicy.

To znaczy że Bottas i Albon dalej mogą sobie jeździć w F1, czy już się mają pakować?
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: moja odp była bardzo neutralna
No ale skoro nalegasz to zapytam :
Był lepszym w czym? Bo na wiki jest 21-0?
Jest także 1-0 i nie wiem czy wiesz ale jest normalną praktyką stracić miejsce (tak nie było w przypadku RK/GR) w sobotę tylko po to by w niedziele wystartować z lepszej strony a wszystko tylko dlatego ze to w niedziele się zdobywa punkty.
Lecz nawet to nie ma
  • Odpowiedz
@Verdino: Ale tu nie chodzi o to, czy sie z nim (Szafą) zgadzasz czy nie. Wyrazil swoj punkt widzenia, bo ma do niego prawo. Jego opinia jest taka, ze RK byl w tamtym sezonie gorszy od GR, ale nie ma nic przeciwko, aby dalej probowal sie scigac. Sytuacja analogiczna do Bottasa i Albona. Oni rowniez byli wolniejsi od swoich zespolowych kolegow, ale nikt nie mowi, zeby przerwali swoje kariery. Twoja
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: a skąd możesz wiedzieć co miałem na myśli? Czyli tak: „Szafa” (Bez urazy @podobnomialemmultikonta) ma prawo do swojej opinii ale ja nie bo ja tylko próbuje tłumaczyć się i przekonywać do swoich racji? To się nazywa faszyzm!Niby nie chodzi o to kto ma racje ale ty Kojocie nie komentujesz Szafy tak obszernie tylko dlatego ze się z nim zgadzasz,słusznie?! Bo co tu komentować kiedy jest jednomyślność ?!
  • Odpowiedz
@Verdino: Niby to ty jestes wyluzowany a ja spiety, ale tak #!$%@? nie do konca. Wciaz nie zrozumiales, ze tu nie chodzi o przekonanie kogos do swoich racji. Pozremy sie w wielkiej dyskusji na 20 odpisan, a i tak kazdy zostanie przy swoim zdaniu. Naprawde sadzisz, ze Daniel nie skrystalizowal swoich pogladow na te sytuacje i tak sobie rzuca argumentami w zaleznosci, jak wiatr zawieje? Gosc prowadzi program o tematyce
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: hehe to ja ci wyjaśnię na czym polega moje wyluzowania ;) skończyłem dziś przed obiadem mojego 96% ducha wiec poszedłem do sklepu i z szacunku do wątroby kupiłem 50% bimber,który się właśnie kończy a wszystko to dlatego,że w poniedziałek wychodzę z aresztów domowych po ponad 2 miesiącach. Znowu na pełnym legalu będę mógł od rana do wieczora upalać mój ukochany motocykl po drogach i autostradach na których nie ma
  • Odpowiedz
A nie możesz zanegować fucktu że tak jak ty szafa jest bardziej sceptykiem jak powrutowcem ;)


@Verdino: Ja bym powiedział, że przy moim powrutosceptycyźmie Szafa to pikuś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naprawdę sądzę, że przeceniacie jego złodupcość. Widać, że to poczciwy chłop.

jedyne miejsce w sieci gdzie się udzielam to właśnie ten gUpi wykop bo mam w jednym miejscu trolli lewaków
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: jesteś pewien ze twoja opinia jest twojsza? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Siadaj mały ... Opowiem ci pewną historie!.jpg
Wyobraź sobie ze zwykle kto np uprawia rajdy robi to od wielu wielu lat (doświadczenie-pozdro dla Kajto somsiad z przegibka i salmopolu) nagle wpada pewien „torowiec” z jedną renką i od strzała wygrywa 5 z 7 rajdów zdobywając mistrza świata (wrc2) a to tylko REHABILITACJA!!! Niech Kajto
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: przytoczę jeszcze dwa przykłady rajdowe by lepiej zrozumieć kwestie rajdów
Andreuzzi to 9krotny mistrz Włoch i czuje się bogiem ale on nawet nie próbował mistrzostw Europy bo wiedział ze to przerasta jego możliwości i mówimy o mega kozaku!!! Inny przykład to pewien organizator jednej z rund mistrzostw Europy i tez mega kozak, koło trzepaka bo jak pojechał na mistrzostwa świata swoim czteronapędowym lancerem to dojeżdżał 30ty czy 40ty za
  • Odpowiedz
@Verdino: Ok WRC2. To właśnie próbuję ci powiedzieć, że zawsze gdzieś jest granica. W rajdach obecnie granica możliwości Kubicy znajduje się w WRC2. A w wyścigach? Kto wie? GT3, DTM? Może F2. Ale tak samo jak w WRC, w F1 Kubica nie ma już nic do powiedzienia. Nie mówię tego ze złośliwości. Kiedyś dawno też myślałem, że da się tak wrucić na sam szczyt i pozamiatać. Ale najwięksi nie dali
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: tych co wymieniłeś to osoby które w pewien sposób są już zaspokojone a RK ma mega głód i to co ich wszystkich odróżnia to to że RK nigdy nie przestał wzrastać,rozwijać się... wrc2 bo jechał dla fabryki. W wrc miał budżet 2,5mln€ na rok przeciw 110mln VW
W F1 był płacącym przeciw 500mln meśka
Daj!!!
  • Odpowiedz