Wpis z mikrobloga

Warto Fallout NV ograć z DLC? Mam na steam wersję z dlc i nie wiem czy warto je ściągać, lepsze są niż te w części 3? Mam to szczęście że grałem w F nv dobre 10 lat temu, ale na szczęście go nie ukończyłem, jest trudny, dużo trudniejszy niż f3 albo po prostu źle postać zbudowałem
Z tymi dlc jest ten problem że psują balans, Anchorage operation w f3 sprawia że postać na 5lvl dzięki ekwipunkowi jest wykokszona jak max lvl, dlatego nie chce popsuć sobie zabawy w f nv
Jak to jest w new vegasie?
#fallout #falloutnewvegas #newvegas #gry
  • 12
@pmub: Szczerze? Lepiej pamiętam F1 i F2 niż F3 (; Zresztą możliwe, że w F3 grałem bez dodatków.
W każdym razie dodatki z FNV jak dla mnie są miodne.
Oczywiście nie brakuje malkontentów, ale to już kwestia gustu. Ja bawiłem się świetnie w każdym z nich. I bardzo przyjemne było dla mnie to, jak mocno każdy z nich różnił się od innych i od głównej linii.
@Francisco_dAnconia: f1 jest spoko f2 znacznie gorszy, natomiast f3 jest sredniakiem są lepsze gry, ale jako rpg i gre w której "zwiedzamy" sprawdza się. Oczywiście nev vegas jest lepszy, może też dlatego że nie ogralem go jeszcze do końca choć brakło pewnie kilku godzin, a f3 już 3 razy i za dobrze go znam
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pmub: No nie wiem, osobiście mi DLCki do NV niezbyt podpasowały. Jest oczywiście lepiej niż Anchorage do 3 xd, ale w porównaniu z resztą gry wypadają miernie, ale to też zależy czego od nich oczekujesz.
Brakuje w nich zróżnicowanych questów pobocznych, jakichś bardziej interesujących wyborów, czy różnych dróg, natomiast jest w nich sporo walki i eksploracji.
Ciężko stwierdzić, który z nich jest najlepszy, bo zasadniczo ile ludzi tyle opinii.
Osobiście najbardziej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pmub: imo dlc do trójki były #!$%@?. Do NV są niezłe, fajnie mi się grało ale bez szału. Chociaż może byłem już zmęczony trochę grą bo wcześniej kończyłem ja dla każdej frakcji z jednego sejwa a dopiero potem dlc. Obczaj jeszcze autumn leaves.
@pmub: DLC do NV są na poziomie The Pitt. Każdy ma inny klimat(biblijny konflikt starego i nowego testamentu w Honest Hearts, horror-heist movie Blood Money, sci-fi komedia w Old World Blues). Każdy dlc rozwija fabułę, dodaje masę nowego sprzętu, 10 lvl to maksymalnego poziomu. W dodatku Lonesome Road jest "epilogiem" gry, skupia się na dawnym życiu Kuriera i jego ostatniej przesyłce. Nie wyobrażam sobie grać w NV bez dlc.