Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakie opony wybrać? Właściwie chciałbym jak najtaniej, ale bez przesady. Myślałem nad Dębicami Presto UHP 2, Uniroyal Rainsport 3/5, ale też nie wykluczam marek premium typu Continental, czy Goodyear. Czym się kierować? Jeżdżę głównie po mieście i krótkie trasy ~100km. Czy taka guma w dębicach zmienia właściwości po sezonie jeżdżenia, a w michelinkach będzie lepiej? #pytaniedoeksperta #motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa #opony
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rakujp: ja kupiłem yokohamy i nie żałuję ani złotówki , kiedyś miałem Dębice wyczytałem że śliski że na wodzie jest uślizg mieli rację ujowe odprowadzanie wody i twardeee nie warto oszczędzać...
Czy taka guma w dębicach zmienia właściwości po sezonie jeżdżenia, a w michelinkach będzie lepiej?


@rakujp: opona nie zmienia właściwości po roku jeżdżenia, ale różnica między dobrą oponą a oponą premium jest cały czas, od samego początku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klark: Audi atrójka najzwyklejsza do wożenia dupy, nie jest to demon prędkości także nie wiem czy potrzebuję #!$%@? drogich opon, jednak wolę mieć większą pewność, że nie zawinę się po deszczu na drzewie, bo łoj producent nie przewidywał dużych opadów