Wpis z mikrobloga

Mireczki jak to jest z dlckami w hoiu? Kiedys gralem sporo w podstawke bez żadnych dlckow, było spoko. Warto kupować dlc? Czy tak jak w przypadku europki czy stellaris gra bez nich jest biedna? Są jakieś rozszerzenia które są absolutnie must have?
#hoi4
  • 5
W zasadzie każde duże rozszerzenie do hoi4 jest sens kupić, jedyne po którym byłem trochę rozczarowany to te ostatnie. Z tym że lepiej kupować na wyprzedażach, bo dlc nie wprowadzają zbyt dużo nowych mechanik, większa frajda jest raczej z nowych celów narodowych, przynajmniej dla mnie. Najwięcej wprowadza Waking the Tiger, Chiny naprawdę potrafią wciągnąć.
@GreXiu666:
przed pójściem do woja kupiłem cadet edition w biedrze.
Po powrociu grałem jak głupi. Dokupiłem resztę, niedawno LR.

Powiem tak - każdy większy dodatek JEST SENS KUPIĆ!

Ludzie #!$%@?ą że HURR DURR jak co za content mam płacić? Imho lepiej kupić za 40-50 złociszy i grać niż słuchać takich wypierdów.
@GreXiu666: @Lockersky: mody zmieniają całkowicie balans gry. Sam po setce godzin wróciłem z 1.9 do 1.7.2 aby grać w Road to 56 bo uważam, że gra jest bardziej rozbudowana niż z La Resistance które w porównaniu do modów dodaje wyłącznie agencje i samoloty rozpoznawcze.