Wpis z mikrobloga

rozpogadza się, (pozdrawia Krzyśka Rozpruwacza i porucznika), fajnie że mnie oglądacie, nie przejmuję się że pato mnie nagrał, chce Krzysztof się mnie pozbyć to się pozbędzie, jedziecie samochodem rozwozicie towar i oglądacie mój kanał, jesteście ogółem k#rwa zajebistymi typami cholera jasna hehehe, ja się nie przejmuję, Krzysztof oczy otworzył ja ci obiecuję że niedługo pozbędziesz się mnie stąd, i już będziesz zadowolony, będę dzwonił gdzie będę mógł wyprowadzić się stąd zniknąć z twojego życia, niech cię mexikano nagrywa bogaci się na twoim, ja lajtów nie robię bo jest choroba, ludzie umierają na świecie, mnie nie ma wypowiadają się na mój temat, Krzysztof Rozpruwacz też ma na imię Wojtek jego kolega, było niedawno Wojciecha, ja tu lajtów nagrywać nie będę (pokazuje burdel)
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - rozpogadza się, (pozdrawia Krzyśka Rozpruwacza i porucznika), fajnie że mni...

źródło: comment_15882282683QugKXkZ68N4a4wqWCfP9F.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@InspektorNadzoru: budzisz się rano, ledwo otwierasz oczy i już zaczyna ci #!$%@?ć za uszami : o pozbędziesz się mnie, będziesz zadowolony ... tam jest gorzej niż na oddziale zamkniętym w domu wariatów, jak oni nawzajem to wytrzymują to ja się serio dziwię, muszą mieć nieźle łby zryte.
Dzieki za te streszczenia, ja już nie mogę tego dziąślaka oglądać a dobrze być na bieżąco
  • Odpowiedz