Wpis z mikrobloga

#angielski #angielskizwykopem #profesorhenry
Mirki od angielskiego powiedzcie czy ja nie ogarniam, czy ten program ma totalnie skopane synonimy. Program nie uznał słowa 'many', akceptuje tylko 'a lot of'. W tym przypadku o ile się nie mylę nie można wpisać tłumaczenia 'much', bo o ile dla słowa "dużo" jeszcze pasuje, o tyle dla słowa "wiele" nie, bo te wskazuje na rzeczownik niepoliczalny, za to do 'many' chyba nie da się przyczepić? Rozumiem że nie wszystkie synonimy da się zawrzeć w programie, ale tak popularny, podstawowy przypadek, do tego już chyba wcześniej klikałem tu zaakceptuj przy many i znowu to samo...
paramite - #angielski #angielskizwykopem #profesorhenry
Mirki od angielskiego powied...

źródło: comment_1588217844LUCol59JN0Up6q3Q1GHMdD.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paramite: a to nie jest tak że to są ćwiczenia do jakichś wcześniejszych lekcji? I że mają utrwalać wiedzę z lekcji a nie masz cwaniakowac że znasz synonim? Na tym polega nauka słówek żeby poznawać nowe słowa bliskoznaczne nawet jak znasz inne poprawne.
  • Odpowiedz
@darvd29: Tak, to są właśnie powtórki. Skąd mam wiedzieć którego synonimu mam użyć jak widziałem to słowo kilka, kilkadziesiąt dni temu a nie kilkanaście minut temu? Bez sensu. Część synonimów działa, a część nie.
  • Odpowiedz