Wpis z mikrobloga

@Haraj: a ja nikogo nie wyzywam xD jak widze ze 2 czy 3 raz ktos cos #!$%@? to mu zwroce uwage

Przyklad najnowszy - Gralem z Morgana (ja Varus) i napisałem zeby uzywala W pod miniony jak #!$%@? to bede mogl je latwiej zabic. To w ciagu minuty zdazyla mnie zwyzywac, napisac na all chacie ze jestem toxic i ze Varus flame, report him. A pozniej zaczela trollowac do konca gry
@sezzart: XDDD typ moze grac bez czatu, moze mnie zmutowac. A ja nie moge zrobic nic zeby polepszyc swoje szanse na wygrana. Rozumiem gdybym wymagał wiele ale chyba kiedys wypada nauczyc sie podstaw.
A ja nie moge zrobic nic zeby polepszyc swoje szanse na wygrana.


@NewBlueSky: mozesz lepiej grac? daj link do tego mecza gdzie grales varusem i zaraz zobaczymy jak ty grales a jak morgana :)
@sezzart: lepiej grac? XD z mojej perspektywy lepiej by bylo zeby typ poszedl wgl afk, wtedy byc moze dalbym rade chociaz zabijac minionki. Jak typ troluje i przegrywa mi tf/linie to oddaje kille, trce exp i csy. Jak mam to nadrobic? XD

Lepiej grac = grac bez tego typa. Myslisz, ze jak napisze #!$%@? z mojej lini to wtedy bedzie lepiej niz zeby napisal co robi zle?