Wpis z mikrobloga

Legenda #hearthstone wbita deckiem, który @PLPL podrzucił tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/48951365/ta-talia-jest-op-d-hearthstone/ - naprawdę fajnie się gra, talia w stylu klasycznego control warriora. Jedyne co jest problematyczne to infinity decki, warlock z nzothem i oczywiście otk mage, ale tych ostatnich wchodząc dzisiaj na legendę ubiłem dwóch, więc nie ma dramatu.
źródło: comment_1588156043879wBV9xRtxuBHCznWPLR3.jpg
  • 8
@peysowy: też miałem wątpliwości, ale teraz uważam, że bardzo warto. chwilę mi zajęło ogarnięcie jak tym skutecznie grać, ale potem bastion wiele razy blokował przeciwników i pozwalał mi się odbić. dużo bardziej był przydatny niż np. elizjana, która wg mnie byłaby pierwsza do wywalenia za jakąś tech kartę na np. jade druida albo silence.
@peysowy: @s3v3n: Ten bastion to pierwsza karta którą wrzuciłem do tego decku, poza tym, że blokuje ataki przeciwników to blokuje także obrażenia od fatygi.
Elizjanę wrzuciłem tylko dlatego, bo wcześniej grając innym deckiem i ciesząc się, że już wygrałem gierkę bo przeciwnika fatyga złapie nagle yep i Elizjana a zdawałem sobie sprawę, że tym deckiem też będę grał do fatygi a na reno priesta by to było zabójcze.
Jeśli chodzi
@PLPL: Wszystko się zgadza. Akurat o jade druid wspomniałem, bo dzisiaj i wczoraj grałem z nim 3 razy przed legendą. ale były też inne wynalazki, np. 3x dead man's hand, a nawet infinite druid na da undatakah (!), więc w końcu stwierdziłem, że nie ma co zmieniać decku, bo rozrzut jest zbyt duży. Elizjana prawie wszystkie gry leżała mi bezużytecznie na ręce, ale możliwe, że to po prostu zbyt mała próba
@s3v3n: @PLPL: Elizka tak 50/50 czasami wygrywa długie partie. Myślałem właśnie o silence albo secret eater ewentualnie ten 3/3 co zadaje 1 wszystkim zamiast tej broni bo pył poszedł na inne decki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PLPL: chyba w takim razie nie ma zadnej opcji na jade druida, nic mi nie przychodzi w sumie do glowy, co w ogole mogloby tutaj zwiekszyc szanse?