Wpis z mikrobloga

@hostinguj: No faktycznie z kodem rabatowy nie jest to głupia cena ;)

Jak biore Hosting Standard na rok to mam domenę jaka chce gratis?

EDIT: Widzę, że tylko .pl są gratis... .eu już nie, to słabo...
@hostinguj: Daj spokój. Nawet swojego biura nie masz człowieku dla firmy. A prokurentem kto jest? Mama czy ciocia, może księgowa? Kolejna super firma. Kiedy Polacy wyleczą się z takiego garażowego hostingu. pora skończyć z takimi patologiami.
@racklette: Dziękujemy za Twoje cenne informacje.
Wydaje nam się, że nie od razu Rzym zbudowano i priorytetowo powinieneś zająć się swoimi sprawami lub jeżeli już zajmujesz się szkalowaniem wszystkich polskich firm hostingowych w polskim internecie to chociażby mógłbyś sprawdzić ich jakość i na tej podstawie określać swoje niezadowolenie, a nie przez to czy firma posiada możliwość przyjęcia Ciebie "na kawkę".
Wyrażanie opinii w sposób, który mianuje nas jako patologię w garażu
@hostinguj: nie szkaluję wszystkich. bez przesady. denerwuje mnie tylko to, że ktoś chce świadczyć usługi od których zależy czasami być albo nie być dla biznesu innych ludzi a robi to w sposób partyzancki z mojego punktu widzenia. kiedyś byłem klientem 2be.pl, firmy którą właściciel przedstawiał jako "grupa" i budował wokół niej mit. I straciłem wszystko. Teraz mam po prostu straszną niechęć do strugania z ludzi idiotów.

a nie małym garażowiczom, bo