Wpis z mikrobloga

@wakxam: Mireczki, opowiem wam coś i może ktoś zna odpwoiedź na to pytanie dotyczące naszych różowych,byłem w kilku krajach w Europie , czasem na miesiąc a czasem i nawet na pól roku ale do czego zmierzam... Z mordy jestem dosyć nieatrakcyjny dla kobiet (polek), wiele kobiet nawet przestawało ze mną pisac jak im wysyłałem zdjęcie gdzieś na internecie nawet gdy mówiły że mam fajny charakter ale po zdjęciu czar pryskał...I teraz do czego zmierza, kraje w których byłem to UK, Ukraina, Hiszpania, Włochy i Francja...
Lubiałem sobie usiaść samotnie gdzieś w parku, poczytac książke, po prostu odpocząc od dnia... I zdarzyło się że w UK siedzę w parku, obserwuje ludzi, rozglądam się i jakaś dziewczyna zauważyłem że się na nią popatrzyłem, uśmiechnęła się i podeszła jak gdyby nigdy nic i od tak usiadła koło mnie i "How are you?" , zaczeliśmy normalnie rozmawiać jak gdybyśmy się znali już kilka lat...Pododna sytuacja była choćby w Hispzanii i czasem jak szedłem ulicą to nie mogłem wzroku oderwać od uśmiechów od tak w moją stronę hiszpanek które nie mają nawet problemu podejść i porozmawiać nawet jak masz brzydki ryj...i tak było również w innych krajach tych zachodnich...A nawet na Ukrianie bardzo miłe i sympatyczne były kobiety! I powiem wam szczerze że chciałbym żyć w takim kraju jak Hiszpania, Włochy czy Francja wiecie dlaczego? Właśnie przez to że nie ważne jak wyglądasz oni Cię tolerują nawet kobiety i nie mają problemu żeby z Tobą pogadać ani nawet nie mają problemu żeby same podejść...I powiem wam szczerze przegrywy, jeśli nie możecie znaleźć dziewczyny w Polsce bo uważają że jesteś "#!$%@?" jedź za granicę szukać i mówię to serio!

Nie mogę zrozumieć dlaczego kobiety w Polsce w ciągu kilkunastu lat zrobiły się tak #!$%@? że nawet nie oczekując niczego nie da sie z nimi normalnie pogadać jeśli nie jesteś chadem lub w jej typie!

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #kobiety #rozowezagranica #polki
  • Odpowiedz