Wpis z mikrobloga

przedłużenie restrykcji o kolejne dwa tygodnie


@wrona12: To #!$%@?, a chyba od wczoraj akcja policyjna związana z bank holiday i by ludzie na letniska nie jeździli. U mnie na wsi Garda szaleje, przed chwilką moja pani wróciła ze spaceru facetowi na ulicy kieszenie trzepali.
@Zawod_Syn: u mnie na osiedlu dzieciaki spacerują z rodzicami ale ogólnie cisza jak by w szkole byli , normalnie przy takiej pogodzie nieda sie okna otworzyć bo taki hałas , najbardzie mnie wkurza ze na ryby nie mozna dojechać będę tam sam nikogo w promieniu 20km , ale uj zostan w domu
W północnym co. Kerry podchodzą nieco bardziej sensownie - natomiast w zachodnim co. Limerick "wakacje" spacerki i pogaduszki. Dużo ludzi robi "zaległe roboty przy domu".
W Cork bez zmian od tygodni.. można normalnie spacerować, rowerowac, patrole zwiększone to fakt ale tylko żeby rozganiac większe grupki, garda nikogo o nic nie pyta, jedyne checkpointy na wyjazdowkach z miasta kontrolują kierowców. Ciekawie, niby samowolka ale jednak ludzie respektują nakazy, maski często się pojawiają. Balans zachowany