Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?,
Chyba powinienem ograniczyć zaglądanie na ten toksyczny tag #przegryw , ponieważ można dostać depresji i może się #!$%@?ć w główce xd. Odkąd go czytam to wzrosła u mnie niechęć do różnego rodzaju erazmusów z Hiszpani, Włoch itp, za dużo bzdur się naczytałem, że polskie dziewczyny ruchają się z nimi. Może to i prawda, ale nieświadomość w tym zakresie jest chyba zdrowsza. Poza tym mój crush z studiów uczy się Hiszpańskiego, także może i ona jest p0lką i chce wskoczyć na bolca Enrike?
Kolejna sprawa to to, że zacząłem przykuwać uwagę do swojej żuchwy, wzrostu itp. Bardziej bym szedł w kierunku, że jestem failed normik, miałem związek w liceum 1,5 r. obecnie mam 22lvl 4 rok studiów prawniczych na dobrym uniwersytecie, na studiach jedna relacja fwb, która ciągła się z rok, wcześniej jakaś przelotna znajomość na lizanie, ons itp. A teraz to jest taka posucha, że powoli dochodzę do wniosku, że zdechnę jako kawaler xD

#przegryw #niebieskiepaski
  • 10
  • Odpowiedz
@TestoDepot:
Raczej taki typ człowieka ze mnie, że uważam za niepotrzebne denerwowanie się, że jakaś laska z tobą nie chce, a z jakimś #!$%@? enrike z zarządzania z uniwerku w Granadzie chce XD
  • Odpowiedz
że uważam za niepotrzebne denerwowanie się, że jakaś laska z tobą nie chce, a z jakimś #!$%@? enrike z zarządzania z uniwerku w Granadzie chce


@BonaFides: no dokładnie, ale po prostu nawet mimo będąc świadomym tego można mieć to w #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz