Wpis z mikrobloga

@dran2 możesz to wyłożyć sztuczną trawą, wysypać białymi kamyczkami i między kamyczki wciepać sztuczną lawendę, albo inną sztuczną roślinę (odpada podlewanie), możesz wyłożyć takimi malutkimi kafelkami-mozaiką w jakimś dziwnym kolorze. Możesz tam wkleić fragmenty wykładziny do pokoju dziecięcego, tej z drogą, tak żeby Ci się właśnie droga ułożyła. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jaki jest wystrój pomieszczenia i jak bardzo chcesz, żeby ta dziura przykuwała uwagę

@dran2 mam jeszcze jeden pomysł: idź do skupu makulatury. Kup książek na kilogramy. Poobcinane książki tak, żeby zostały Ci grzbiety + długość brakująca do 2 cm. Wklej sobie te książki w otwór, grzbietami do góry
i jak bardzo chcesz, żeby ta dziura przykuwała uwagę


@Dorciqch: Ukryć jej nawet nie próbuję, chcę tylko żeby odkurzacz mi się w niej nie zawieszał, jak przy okazji będzie zabawnie to ok :)

Wklej sobie te książki w otwór, grzbietami do góry


@Dorciqch:To za słabe będzie na podłogę chyba.
@dran2: zaszpachluj lekko dno, pomaluj, bo bokach wrzuć listwy ledowe, zalej żywicą i będziesz miał fajne podświetlenie. Możesz wrzucić RGB i miec pulsującą szczelinę mocy :)
@dran2 jak odkurzacz typu robot to kamyczki odpadają ( ͡° ʖ̯ ͡°) szłabym w wykładzinę dla dzieci. A jeszcze jeśli masz takiego fajnego multitoola, co pozwoli Ci przyciąć panele nie zdejmując ich, to bym otworom nadała bardziej nieregularne kształty i wkleiła wykładzinę tak, żeby była ciut niżej (dosłownie kilka mm-odkurzacz przejedzie) żeby wyglądało jakby pod panelami wszędzie była wykładzina ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz Dorciqch - @dran2 jak odkurzacz typu robot to kamyczki odpadają ( ͡° ʖ̯ ͡°) szłabym w...
źródło: comment_1588091101r8wEhubc4CcTX47o98NlAI.jpg