Wpis z mikrobloga

Wystartowała Concordia Design Wrocław. – Obiekt na Wyspie Słodowej przeszedł prawdziwą metamorfozę. Z niszczejącej kamienicy z oficyną stopniowo przekształcał się w nowoczesne centrum kreatywności i biznesu – tłumaczą przedstawiciele inwestora.

https://wroclife.pl/nasze-miasto/kariera-biznes/concordia-design-wroclaw/?fbclid=IwAR1aDpc766Q_k6hyKTICUkW2qDijQ60aPKhq7wS12mcAMXmqIJKwXb9gvJQ

dosyć mieszane mam uczucia co do tej metamorfozy i patrząc po komentarzach nie jestem odosobniony
#wroclaw
źródło: comment_1588068414FkB4oJhdJz3fPBBWjxdkBI.jpg
  • 17
@mroz3: Jeśłi coś tam się faktycznie rozkręci, to następnym krokiem będzie całkowite usunięcie studentów pijących na wyspie. Z jednej strony szkoda, bo miejsce kultowe, z drugiej strony trudno się dziwić - ludzie chcieli korzystać, ale nie było komu ponosić kosztów. Gdyby chociażby wszystkie wrocławskie uczelnie się skumały i jakoś to zagospodarowały, robiąc takie miejsce kultury studenckiej, a nie tylko miejscówkę do chlania, mogłoby wyglądać inaczej. No ale cóż, teraz chyba już
@mroz3: Mówcie mi Nostradamus :
Swiat wraca do normlanosc->Studenci baluja na wyspie olewajac i dewastujac budynek->Firma zacyzna walczyc z chalniem na wyspie-> afera wieksza niz gdy Nas Kaczafi rucha az kukle bola, ba wieksza niz jak ACTA chcialo robic problemy -> Solidarnosc Walczaca ver 2.0
@szumi_ameba na tej wizualizacji to jeszcze jakoś wygląda, w rzeczywistości jest znacznie gorzej. Nie mówiąc o debilnym pomyśle wykładania ścian paskudnym lastrico

@mroz3 wystartowali? Wczoraj ok. 16 kładli dopiero blaty na recepcji, portale do głównych wind na parterze były nie skończone, nie działa jeszcze kontrola dostępu w windach, winda towarowa nie działa w ogóle, a jakieś 20% pomieszczeń nie jest jeszcze wykończona xD odważnie nie powiem
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.