Wpis z mikrobloga

Dawno nie czułem takiej żenady i sztucznej „tolerancji” jak oglądając ten moment kiedy ten kuzyn Denver okazał się transem xD
„Dopóki jesteś szczęśliwa to wszystko jest dobrze”
„Mój ojciec mnie wspiera”
To co netflix #!$%@? w KAŻDEJ produkcji WSZĘDZIE wciskając NA SILE te tęczowe wątki to się w głowie nie mieści.
#netflix #lacasadepapel #domzpapieru #seriale #urojeniaprawakoidalne #urojenialewakoidalne ##!$%@?
  • 242
  • Odpowiedz
@ailurophile: tu nie chodzi o transa w serialu, tylko o fakt, ze do fajnego serialu musza na sile #!$%@? zawsze swoją wątki lgbt/feministyczne
Helsinki to świetna postać do której wręcz pasuje bycie gejem ten z opaska tez znośny
Ale jezu ile można?
A wątek tego transa polegał na tym- „jestem kuzynem denvera i jestem transem, elo” po co to było ? XD
  • Odpowiedz
@ailurophile: nikt nie ma nic przeciwko subtelnemu lgbt ale netflix wpycha wszedzie na sile takie watki. Jak ogladam Sex Education to mam wrazenie, ze on powstal po to, zeby promowac LGBT. problem Netflixa jest taki, ze sugeruje, ze zjawisko jest duzo powszechniejsze niz jest w rzeczywistosci. W Sabrinie tez watek homoseksualny byl tylko po to, zeby byl nie wnoszac nic do fabuly jak w sumie w wiekszosci serialow netflixa
  • Odpowiedz
@Thirteenxiii: serio, to byl ten moment kiedy ci sie cos tutaj nie zgadza? a jak profesor, perfekcjonista w kazdym calu lamie plan i #!$%@? sie w pani policjant ktora go sciga i naraza na wysypanie sie caly misterny plan i zycie wszystkich? akurat po takiej zenadzie to juz zaden inny watek nie powinien nikogo zaskoczyc.
  • Odpowiedz
@Thirteenxiii: na netflixie czasem te wątki są tak uniejętnie wplecione jak lokowanie ptoduktów w polskich serialach, a i tak znajdują sie dzbany co nie widzą w tym nic dziwnego, tylko dlatego że włącza sie im walka o sprawiedliwość społeczną.
  • Odpowiedz
Jak ogladam Sex Education to mam wrazenie, ze on powstal po to, zeby promowac LGBT.


@MangoZjem: no ale po to ten serial właśnie powstał między innymi. nawet ma to w tytule XD

@Thirteenxiii: polecam wam w takim razie netflixową produkcję Too Hot to Handle - 100% promocja monogamicznych związków bez seksu, nawet bez mieszania rasowego wyszło.
  • Odpowiedz