Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś czy Mefisto od Xerjoffa przechodził jakieś reformulacje, albo jak się mają starsze wypusty do tych nowych? Kupiłem na Notino w zeszłym tygodniu flakon i wygląda na to, że dostałem jakąś starszą wersję brandowaną wyłącznie marką Casamorati. Niestety flakon został dekodowany, więc nie da się rozszyfrować roku produkcji po batch codzie. Może ktoś będzie w stanie coś więcej powiedzieć po różnicach w wyglądzie flakonów. W porównaniu do obecnych butelek, mój flakon jest bez charakterystycznych X (jest C) na kapturku atomizera i z tyłu flakonu, a z przodu zamiast głowy jakiegoś antycznego człeka, jest logo Casamorati. U frontu pudełka również brak brandu Xerjoffa.


#perfumy
Agrael91 - Orientuje się ktoś czy Mefisto od Xerjoffa przechodził jakieś reformulacje...

źródło: comment_15880125632IeKSupaVJ0zETi4R1QuOH.jpg

Pobierz
  • 8
@Agrael91: A nie lepiej spytać się bezpośrednio firmy ? Powiedz że kupiłeś z ubytkiem z ebay od prywatnego i się zastanawiasz czy legit. Nie pisz że kupiłeś z jakiegoś tam sklepu bo od razu ci odpiszą że fejk.
@Sanco1: Rozbiórka właśnie trwa tutaj i coś tam jeszcze zostało. ;)

@daftie123: @MisiuMajonez: Legitności tych butelek nie podważam, a jedynie chciałem dowiedzieć się na kiedy datowany może być ten Mefisto i czy są jakieś różnice względem nowych wypustów. Ze zwróceniem się do Xerjoffa słuszna uwaga, może będą skłonni puścić parę z ust. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tetete: Spód butli mam identyczny. Z info, które