Wpis z mikrobloga

Ten "kołcz" nie ma nic wspólnego z redpill, sam się odcina od takich ruchów, twierdzi że jest 100% autorski, a wszyscy inni "manipulują" i tego typu groteskowe programowanie na jego "produkty".
Cała wielka misja niby obrony przeciętnych mężczyzn przed złym matriarchatem w wykonaniu tego "przedsiębiorczego kołcza" sprowadza się w praktyce do: zbierania sobie prezentów od ludzi, donejtów, wydawanie na swoje zabawki i prywatny majątek, prywatne forum etc, ględzenia i poklepywania po plecach,
  • Odpowiedz
@L3gion: Ostatnio nawet zaskoczony znalazłem jakaś jego "książkę" (zlepek wpisów z jego starych blogów)na Amazonie, gdzie dał sobie taki opis: THE WORLD-WIDE ACCLAIMED RELATIONSHIP GURU (to nie żart)... Marketing wersja pseudo-redpill...Brak słów. Totalny fake, nie jest nawet nikim szczególnym w środowisku redpill, które ciągle sam ignoruje.
  • Odpowiedz
@pieknykrzysio: nie śmiej sie z mojego synecka bo ty bijesz baby bo dajesz im klapsy w tyłek a muj synecek jest grzeczny on jak gadał z Kasiom to sie z niom we wszystkim zgadzał a ty sie ponoć kiedyś kuciłeś z babom i nie chcialeś zostać pantoflarzem !!!! A poza tym majonc kanał na jutubie zabierasz miejsce i szanse na rozwuj mojemu dzieciontku :((((
  • Odpowiedz
Jakimś zwykłym, #!$%@? śmieciem bez życiowych osiągnięć który nie ma nic ciekawego do powiedzenia ¯_(ツ)_/¯


@orzeszty: Oho, fan Mareczka? Ciekawe jak wpadłeś na mój miesięczny post, daj se siana koleś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie śmiej sie z mojego synecka bo ty bijesz baby bo dajesz im klapsy w tyłek a muj synecek jest grzeczny on jak gadał z Kasiom to sie z niom we wszystkim zgadzał a ty sie ponoć kiedyś kuciłeś z babom i nie chcialeś zostać pantoflarzem !!!! A poza tym majonc kanał na jutubie zabierasz miejsce i szanse na rozwuj mojemu dzieciontku :((((


@mama_marka77: XD
  • Odpowiedz