Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vilay: sporo odzyskujesz z cashbacku w amexie? Natrafiles na firmy co amexa nie akceptuja? Konczy mi sie okres promocyjny mojej kredytowki i mysle nad zmiana
@adriano30 Amex ma inny proces niż reszta, umowa że strony merchanta jest droga i Upierdliwa, w niej firmy zgadzają się na amexowy chargeback. Dla klienta super, ale nie może to być jedyna, bo wiele firm nie lubi walczyć z amexem. Od strony merchanta np: mieliśmy 3 terminale i płatności online. Amex przysyła codziennie kwotę jakąś i trzeba zgadywac co się na nią składa, bo transakcje rozliczają się 2-4 dni, dzielą sobie transakcje
@tomeks85: @vilay: Mam ten sam problem, jednak płaciłem przez PayPala. Ci niestety odmawiają pomocy, bo transakcja miała miejsce powyżej 6 miesięcy temu. Z drugiej strony mój bank Halifax zadeklarował pomoc, także mam sprawę toku.

Ryanair łaskawie po 35 dniach od anulowania lotu odpisał mi, że może mi dać voucher xD

@tomeks85: Wizzair też nie oddaje kasy?
Mi wysłali jakiś tydzień temu propozycję vouchera na 120% kwoty biletu, ważny przez dwa lata za anulowany lot na 8 maja. Voucher przyjąłem, bo 2 lata to wystarczająco czasu, żeby cała zaraza się uspokoiła...

Ryanair natomiast daje tylko rok ważności, a mam 4 loty dla 2 osób więc ja podziekuję - raczej nie dam rady tego wykorzystać.