Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill
Blackpill nie kłamie starsze dziewczyny będą to trochę kryć ale w młodym wieku prędko dowiecie się czy wyglądacie dobrze czy źle.
Pamiętam jak w 2 czy 3 klasie podstawówki
Bawiłem się z kumplem w strażaków
I najechaliśmy na "tajną" baze dziewczyn żeby ugasić tam pożar.
No i skończyło się tak że jedna dziewczyna wyszła nazwijmy ją Maja i powiedziała do mojego kumpla cytuje "Emil, #!$%@? stąd".
Mi się poszczęściło bo usłyszałem
"A ty Filip możesz zostać jak chcesz", zrobiło mi się cieplutko na serduszku ale spaliłem buraka i wyjąkałem tylko "nie ja wrócę do niego",
Ach to były czasy.
Jeżeli mieliście podobną sytuację do kumpla to wiecie jaka jest wasza pozycja w ich oczach i mimo iż nie mówią wam tego wprost to instynkty się nie zmieniają.
Wierzcie mi lub nie ale ta historia jest prawidziwa
  • 12
@Eugeo: Czytałem i widze że nie jest tak źle, masz potencjał :) Po prostu czesto na tagu blackpill cie widzę. Więc jak kiedyś trafisz na rady "miej dobry charakter", "umyj włosy" to #!$%@? jak najdalej od takich rad i mówie ci: dbaj o wygląd na maksa, może na siłke za wczesnie ale warto o niej pamietać w przyszłości. Aha i nie zamykaj sięw świecie gier GTA i innych bo będziesz takim
@pijekubusplay nie no na siłke nie chodzę ale
30 pompek i 10 na rękach codziennie( ͡~ ͜ʖ ͡°)
No może tym na rękach do prawdziwych jeszczę trochę brakuje ale jest coraz lepiej,
Trzeba dbać o siebie dlatego też mało jem