Wpis z mikrobloga

#gdzietetirytaksiespiesza w sobotni poranek? Jedni może do rodzin, inni może w kolejkę na granicę, albo na parking chlać wódkę, ale ja na ten proszę pana przykład śpieszę się uratować na #tacho do poniedziałkowego wyjazdu pełną weekendową pauzę.

Zdjęcie z któregoś tam poniedziałku. Gotowy do wyjazdu czekam aż mi tacho w pełni odpocznie :)

PS: Niedługo dojdzie jeszcze jeden powód: zdążyć przed wakacyjnym weekendowym zakazem. Tyle że to raczej nie ja, bo aż pod dwa wyjątki się łapię. Także przynajmniej tym stresować się nie muszę. Niemniej w kabinie warto mieć ładnie posprzątane, bo prędzej czy później zatrzymają i o zezwolenie zapytają. I lepiej żeby otwarte piwo, ani garnek z zupą na gazie nie stał :)

#gownowpis #trzymaczkierownicy
totalski - #gdzietetirytaksiespiesza w sobotni poranek? Jedni może do rodzin, inni mo...

źródło: comment_1587912443QJRgFHBIzAlgKyLnlERQY6.jpg

Pobierz
  • 3
@wezsepigulke: wiem, ale za gramanicę nie jeżdżę, a w polszy chyba sie o to (jeszcze?) nie czepiają. Niby staram się 2min młotków dawać przed ruszeniem, że niby OC robię ale inni patrzą na mnie jak na dziwaka.

Sprawdzić światła, opony, siodło, czy wszystko pozamykane, a kable na swoim miejscu, zajmuje mi ze 30 sek. Fakt faktem w dwie minuty powietrza nie nabiję, ale zwróci ktoś poza niemcem na to uwagę? :)