Wpis z mikrobloga

Ci którzy wierzą ze ona zrobi jakąkolwiek popularność mają tak przezarte mózgi internetem gorzej niż ona... Nikt takiego czegoś promować nie będzie, nie porównujcie jej do tej Linkiewicz czy jak jej tam, bo obciąganie murzynom a uszkodzenie komuś zdrowia to kompletnie inne światy i nikt nie będzie w to brnął szczególnie ci z Fejmu którzy starają sie stopniowo od patologi odbijać xD
#czeczenskakaryna
  • 21
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka:

Linkiewicz nie ogarnia jednego, aby być na topie nie można na tacy podać. Ona podała na tacy afere cała, temu ciągałam, temu, bla bla to ćpałam a tu się tak nawaliłam.. gwiazdy podające na tacy takie aferki szybko blakną.
Sławy światowego formatu robią to samo z tym , że są to "PLOTKI" i ciągle wszyscy plotkują czy czy jakaś tam gwazda ruchała czy ćpała, ciągle coś dementują ciągle plotki.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: dla ciebie polaczku seks na który oboje partnerów się zgadza i bicie oraz okradanie to to samo? Ja #!$%@? xD Jakby Linkiewicz była chłopem i wyruchala damski zespół to byście się spuszczali no ale jak to tak kobieta i seks xD
  • Odpowiedz
@Joii: No gościu serio pytam. Odpowiadam kolesiowi na temat przyrostu zasięgów linkiewicz, a ty się #!$%@? jako wyimaginowany obrońca dobrego imienia linkiewicz. Ewidentnie masz coś nie tak z głową.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: a ja ci typie odpowiadam, że Linkiewicz to nieszkodliwa patusia z której ludzie mieli bekę. Czeczeńska Karyna to patologiczny śmieć który wzbudza jedynie pogardę. Zrozum różnice, spermiarzu.
  • Odpowiedz
@Joii: przeciez linkiewicz to również patologiczny śmieć, nikt normalny nie chwali się takimi rzeczami jak ona. ponadto w dobie #!$%@? medialnego i promowania tego typu postaci normalnym jest, że taki odpad może stać się celebrytą. Choćby instagramowym
  • Odpowiedz