Wpis z mikrobloga

@marv0oo: "tOlErAnCyJna LeWiCa w PigUłcE". Taka jest różnica że ja poprostu rzuciłem żartem i nie uważam że Dobromir jest gorszym człowiekiem czy że naprawdę się nie umył, to tylko głupi żart który był często powtarzany na wykopie. W przeciwieństwie do niektórych tutaj którzy sugerują że "el Giebete" to wrogowie których trzeba tępić, czarni są głupi, Muzułmanie to tylko terroryści. Jeżeli nie widzisz różnicy między moim głupim żartem, gdzie sam lubię
  • Odpowiedz
@McWozniak aha to się teraz nazywa żart xD
Jak ktos żartuje z gejów czy czarnoskórych to od razu "homofob, rasista, faszysta, naziol", ale lewica to sobie może nazywać kogoś brudasem xD
  • Odpowiedz
@McWozniak p.s. rasistowskie żarty w zamkniętym gronie nie rażą bo uderzają "w jakiegoś bezimennego murzyna", a ty uderzyłeś bezpośrednio w osobę, z imienia i nazwiska.
I nie wiem kim jesteś, ale żarty o Sośnierzu brudasie postują tęczowi podludzie, którzy nakręcają spiralę nienawiści. Nazywają śmierdzielem tyoa którego nigdy na oczy nie widzieli, albo wyciągają kilkunasto letnie zdjecia i walą konia, że ktoś za młodu źle wyglądał
  • Odpowiedz
@marv0oo: Ciekawe czy tak zaciekle Kaczyńskiego bronisz jak wyzywają od Karakanów albo Tuska od Rudzielców. Przyznaj że jesteś fanatykiem i ból dupy masz o to że śmiałem zażartować z posła Konfederacji, jakbym napisał taki żart o Biedroniu to byś przyklaskiwał tu. Niewiem kim jesteś żeby mnie umoralniać szczególnie jak używasz zwrotów typu "tęczowi podludzie", żegnam typie
  • Odpowiedz