Wpis z mikrobloga

@dymek_: tak, przez zamknięte przychodnie przybyło 8000 zgonów tygodniowo xD
Ile zgonów mamy mniej przez zmniejszony ruch drogowy, mniejsza przestępczość i zaniechanie uprawiania sportów ekstremalnych?
  • Odpowiedz
  • 0
@Koronanona tak, tarantule też zostały w domach i nie zabiły setek Polaków :D Zgonów w wypadkach jest nie wiele mniej, zobacz sobie w statystyki. W Polsce zabójstw w 2019 roku było około 700 z czego większość to zabójstwa rodzinne. Te statystyki mogą najwyżej skoczyć teraz. W sportach ekstremalnych ginie znikoma ilość ludzi. Opowiadasz bzdury żeby tylko poprzeć swoje tezy.
  • Odpowiedz
@dymek_: powiedz mi jeszcze ze nie zmniejszył się ruch drogowy i ilość wypadków? Pokaż mi te statystyki, czemu ja mam podpierać Twoje bezzasadne stwierdzenia?

W USA przestępczość i ilość zabójstw znacznie, znacznie spadła w ostatnich tygodniach, mimo to raportują rekordowe ilości zgonów.
https://www.wykop.pl/link/5469735/siedem-tygodni-bez-zadnego-zabojstwa-w-miami-pierwszy-raz-od-1957-r/

Te wszystkie piki śmiertelności to na pewno skutek zamkniętych przychodni XD
  • Odpowiedz
@Lugi: oczywiście że #!$%@? ponieważ na ich produkcje schodzi dużo materiału. A gdyby można było jeździć tyle ile się chce to dostawy byłyby szybsze i ludzie zarabialiby wiecej pieniedzy na towarach
  • Odpowiedz
  • 0
@Koronanona statystyki wypadków/zgonów masz na policja.gov.pl. Jest ich podobna ilość. Ja piszę ogólnie o panice jaką wykop sieje, a Ty mi wyskakujesz z Ekwadorem, krajem trzeciego świata, gdzie dane są kompletnie z dupy. Jak pewnie czytałeś na wykopie, luzie umierają na ulicy, w domach. Nie wiadomo z jakiego powodu ale oczywiście wypok wie, że na koronowirusa.
  • Odpowiedz