Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Hej mam 24 lata jestem w 3 letnim związku, od ponad roku mieszkam ze swoją dziewczyną.
Potrzebuje porady, najlepiej od innych dziewczyn.
Dawniej mi to nie przeszkadzało bo się nie widywaliśmy tak często, bo nie mieszkaliśmy razem więc może nie było okazji.
Ale czy każda kobieta jest taka obleśna ? Nie nie jestem z tych co wydawało się, że kobiety nie srają.
No ale to przechodzi ludzkie pojęcie:
- pierdzi jak totalna świni, ja rozumiem jak się komuś wymsknie ale Ona zbiera tęgo bąka, napręża się tak i puszcza takiego smroda że się rzygać chce
- tak samo bekanie po jedzeniu i po picu
- zostawianie rzeczy z okresu w widocznych miejscach: na pralce, na blacie, na umywalce.
Mamy małe spiny o to, że się nie "kochamy", przed wspólnym mieszkaniem robiliśmy to na każdej naszej wizycie. Teraz to może raz w miesiącu.
Ale szczerze mało mam ochoty uprawiać seks z kim kto jest takim oblechem.
Laska puszcza takiego bąka, że rzygać się chce a ja mam tam zaraz głowę wsadzić ?
Może ja przesadza ? ale serio nie widziałem bardziej obleśnej osoby niż moja dziewczyna. Czy mnie wychowali jak #!$%@? ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania większość tak się absolutnie nie zachowuje. Aczkolwiek znam jedną parę która robi zawody kto głośniej beknie/puści bąka i się z tego cieszą (robią tak nawet przy ludziach), za rok biorą ślub xD Widocznie różni ludzie mają różne podejście. Pogadaj z nią, że Ci to przeszkadza, abo się rozstańcie.
  • Odpowiedz
GwiezdnaLoszka: > - pierdzi jak totalna świni, ja rozumiem jak się komuś wymsknie ale Ona zbiera tęgo bąka, napręża się tak i puszcza takiego smroda że się rzygać chce

Boże, też tak robię. xD Zbieram gazy, naprężam się, w ostatniej chwili na wylocie zatrzymuję, naprężam się i jest eksplozja. xD

Zaakceptował: Precypitat
  • Odpowiedz