Wpis z mikrobloga

Serio z takimi ludźmi u steru, będzie tylko zaciskanie pętli na szyi i brak jakiegokolwiek progresu.


@Resputin: No nie wiem. Widziałem z nim wywiad gdzie zapytany o ustawę antyaborcyjną powiedział, że przez poglądy zagłosowałby na tak ale interes społeczeństwa chce czegoś innego więc ostatecznie nie podpisałby jako prezydent ustawy.
  • Odpowiedz
@echelon_: Bo Gowin przy okazji paru ustaw tak się zachowywał, głosował za obniżaniem wieku emerytalnego ale się nie cieszył, potępia wybory w maju ale wyśle swoich ludzi do rząd, i tak dalej i tak dalej.
  • Odpowiedz
@echelon_: chyba nie. on mówił że wprawdzie jego osobiste poglądy są konserwatywne, ale jeśliby większość społeczeństwa wyraziła wolę liberalizacji ustawy to on by ją podpisał, bo jest w końcu po to wybrany na urząd
Tak przynajmniej ja zapamiętałem jego wywiady
  • Odpowiedz
@Orvonton: Niestety, w odpowiedziach na ankietę komitet Hołowni sprzeciwiał się liberalizacji prawa aborcyjnego, a także przyznaniu prawom homoseksualnym prawa do zawarcia związku małżeńskiego. Pod tym względem jest dużo większą konserwą niż Kidawa
  • Odpowiedz