Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Bartka laura szanuje (w innym komentarzu) Cash no cóż nie on pierwszy fuck UP zaliczył. Najgorszy jest jednak jego ton odpowiedzi do komentarzy (nawet tych powściągliwych) na instagramie.
  • Odpowiedz
@Dominek: Szkoda że nie napisałeś o co dokładnie chodzi, ja jak i wiele innych osób tutaj nie śledzi dokładnie jego poczynań. Myślałem że nie wiadomo co złego zrobił, przez co musiałem wejść w jego instagram, a on tylko udostępnił nowy filmik dla patronów, z czym nie mam żadnego problemu, bo co jest złego w tym że chce zarabiać na swojej działalności?

@robroypl: Jak by ci się chciało to napisz co
  • Odpowiedz
@MatPoz1: a gdzie napisałem odniesienie do przeskrobania jego? Przeczytaj wypowiedź jeszcze raz. Co do patronite to tłumaczenia jego jak widać nie podziela wielu. Czym innym jest bonus jak np w bezplanu czy u Miszy. Czym innym jest sytuacja w ktorej wycięty jest plot. Jak bym się już miał mocno przyp*** to dla patronów powinna być ucieczka podczas kwarantanny a normalny vlog z Key West. No ale to jak wiemy wpisywało się
  • Odpowiedz
@MatPoz1: Nie on podpadł, zdanie brzmi "...no cóż nie on pierwszy..." [czyli że innym też to się zdarzało]. Ja nie z podlasia żeby tak dziwnie zdania budować dopodmotiowe
  • Odpowiedz
@a_sram: brakuje słowa hejter, jest różnica między dyskusją a obrażaniem. Poza tym post spadł z rowerka na insta, więc chyba jakieś echo dotarło do centrum
  • Odpowiedz