Wpis z mikrobloga

@utcDksSgTbrHLsGNdXkjEFWyAGJ: nie ma i nigdy nie będzie, ludzie tacy jak on wiedzą co ma przyszłość a co jest poronionym pomysłem, szczególnie od strony technicznej nie wspominając o reszcie. Ale nie przejmuj się powstają nowe shitcoiny, kiedyś trafisz na swojego bitcoin killera tylko jeszcze nie teraz.
Ja się nie przejmuje mam 50% w BTC, 50% w ETH. To ty wsadziłeś wszystkie jajka do jednego koszyka i teraz siedzisz obsrany. Ale pocieszę cię wolny rynek cię wyleczy.


@utcDksSgTbrHLsGNdXkjEFWyAGJ: Czyli podsumuję co napisałeś:

bankster, zostaniesz zrektowany, ale na wszelki wypadek włożyłem połowę swoich środków w to co uważam, że pogrąży cię


xD
@bankster: Każdy uzależniony gambler, jak ty, do końca wierzy że jego koń wygra ¯\_(ツ)_/¯

Tak samo się znasz na krypto jak i Rysiek. Wyczytaliście wiedzę od innych takich samych na forach internetowych.
Większość inwestujących w krypto została dawno zrektowana. Wasz kolej też przyjdzie, co ma wisieć nie utonie.
oducz się nazwy ETHF bo brzmisz jak 99 letni dziadek co stracił łączność z cywilizacją 66 lat temu


@utcDksSgTbrHLsGNdXkjEFWyAGJ: to jest z powodu traumy jaką przeżył inwestując w ethereum classic XD gdy okazało się , że to ETH poleciało w kosmos zamiast ETC XD Mógł posiadać ETH za 10$ zanim poleciało na 1400$ za sztukę XD Wystarczyło tylko zainwestować 1000$ ( ͡º ͜ʖ͡º) aby mieć 140
t.....n - > oducz się nazwy ETHF bo brzmisz jak 99 letni dziadek co stracił łączność ...

źródło: comment_1587726830lhKnXeasK9gs7keLoMGHDN.jpg

Pobierz