Wpis z mikrobloga

Cześć, odzywam się do Was z prośbą z nowego konta firmowego. Działałem kiedyś trochę na wykopie i dzieliłem się z Wami różnymi informacjami ze świata SEO - założyłem tag #seoinfo (pozdrawiam wszystkich ciągle obserwujących).

Cały Toruń (z którego pochodzę) żyje akcją wspierania Mateusza
Jako firma chcemy wesprzeć go dodatkowo oferując nasze usługi w formie licytacji. Wszystkich potrzebujących audytu SEO i konsultacji w sprawie rozwoju serwisu internetowego zapraszam do licytowania

Opis usługi:
- pełny audyt SEO ze wskazaniem błędów technicznych, optymalizacyjnych, struktury, wewnętrznego linkowania, z indeksacją Google i wykorzystaniem treści
- analiza serwisu na tle konkurencji - moc domeny, widoczność w sieci i potencjał
- konsulting marketingowy to rozmowa przez telefon/spotkanie na żywo (jak sytuacja pozwoli) po przeprowadzeniu audytu i wskazanie kierunków rozwoju - w co najlepiej byłoby inwestować, jak i ile - z nastawieniem na działania SEO, SEM i content marketing

myślę, że ktoś zainteresowany może być również spod tagów #seo #marketing bo to po prostu dobra okazja (zwłaszcza dla dużych serwisów) aby pomóc i zyskać :)
  • 2
  • Odpowiedz