Wpis z mikrobloga

Z najnowszego Economista ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Jak widać, pieprzy się w wielu miejscach naraz, Polska się nawet nie załapała do tabelki i zbioru artykułów (choć była w numerze tydzień temu).

Tu dwa artykuły okładkowe - 1, 2.

Mnie szczególnie dotknęło to, co się dzieje w Hong Kongu. Interesowałem się sprawą przed pandemią, ale jakby nie Economist, to w ogóle by się informacja o tym, co się tam wyprawia, do mnie nie dostała, przykryta koronawirusem.

PS: Paywall działa jeśli wyłączyć javascripta, choć nieodmienie zachęcam do prenumeraty próbnej.
PPS: Ktoś pytał w PW czy papier dochodzi normalnie. Póki co jak tak - choć jak zwykle z parodniowym opóźnieniem względem wersji elektronicznej (czyli ten Economist sprzed chwili dojdzie koło wtorku).

#postkomunistycznepanstwomafijne #anatomiapopulizmu

#polityka #koronawirus #4konserwy #neuropa #swiat #economist #theeconomist
eoneon - Z najnowszego Economista ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Jak widać, pieprzy się w wielu miej...

źródło: comment_1587657716WEsTPHcfom0JepoudafIhs.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Kjedne: Przesadzili albo nie przesadzili. Gorsze traktowanie więźniów politycznych niż kryminalnych po XX wieku się bardzo źle kojarzy.
  • Odpowiedz
Polska się nawet nie załapała do tabelki i zbioru artykułów


@eoneon: jak widać pisowskie odpały są już tak oczywiste i powszednie, że nawet sytuacja w Togo i Ugandzie jest bardziej niecodzienna i warta wzmianki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@eoneon: Zawsze mnie zadziwia, dlaczego tak mało uwagi nasze media poświęcają Indiom. Największa demokracja świata, a #!$%@? jak w jakimś kraju trzeciego świata. I nie mam na myśli biedy, bo kraj powoli idzie do przodu, ale sytuację polityczno-społeczną.
  • Odpowiedz