Wpis z mikrobloga

@emefiq: Siema! W tym roku zaczynam też studia w Danii, ale przespałem termin rekrutacji do Aarhus gdzie chciałbym iść, ale dostałem sie do IBA w Kolding (dokładniej to Nordic Multimedia Academy, bo mój kierunek jest osobno :p) I chciałbym się ciebie zapytać czy słyszałeś coś może o tej szkole, czy warto próbowac zmienić szkołę np. po roku na Aarhus? Może wiesz czy poziom się bardzo różni?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wybacz, ale nie znam żadnej z wymienionych przez Ciebie szkół. Aarhus to zdecydowanie lepsza perspektywa, ponieważ miasto jest większe. Nie patrz tylko na same kierunki, ale i na możliwości życia - co można robić poza szkołą, bo w końcu będziesz tam mieszkał 2-3 lata. Ogólnie opinia wielu moich znajomych jest taka, że Dania zaczyna się na Aalborgu/Aarhus i kończy na Kopenhadze z ewentualnym Odense albo Roskilde po drodze. Cała reszta wieje ogromną
  • Odpowiedz
@emefiq: Nie do końca rozumiem co to znaczy, że wieje ogromną nudą, bo w sumie sam mieszkam ośmiotysięcznej wsi i też da się wymyślić wiele zajęć, a wspomniane wcześniej Kolding ma jakieś 60tys. towydaje mi się, że nieco przesadzasz :p Ale zresztą - czas pokaże :p
  • Odpowiedz
Polska to Polska, tutaj wszystko się da, jak się chce ;) Ja też jestem ze wsi i się nigdy nie nudziłem, ale w Danii z Duńczykami trochę ciężej jest - zresztą - sam zobaczysz ;)
  • Odpowiedz